Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Комплексне рішення від Dahua Technology в боротьбі з пандемією COVID-19

Категорії

В кінці 2019 - початку 2020 року вибухнув страшний вірус (COVID-19) і забрав багато життів, особливо в Китаї, Південній Кореї, Японії і деяких країнах Європи і Близького Сходу.

Компанія Dahua Technology, провідний в світі розробник інтелектуальних решені1 IoT і постачальник послуг відеоспостереження, була одним з перших учасників процесу профілактики і боротьби з епідемією в Азії, приєднавшись до глобальної боротьби з вірусом для мінімізації втрат. З моменту відправки першої партії тепловізійних камер в найбільш постраждалий район Ухань 24 січня комплексне рішення з тепловізорами Dahua було застосовано на тисячах об'єктів в Китаї, включаючи транспортні вузли, комерційні комплекси, банки та інші місця.

Dahua Thermal Solution для вимірювання температури людського тіла

Гонконг, фінансова столиця Азії, також страждає від епідемії COVID-19. Комплексне рішення з тепловізорами Dahua було застосовано в деяких місцевих бізнес-комплексах, банках, парках компаній та інших місцях. Щоб забезпечити безпечне та безперебійне відновлення роботи останнім часом досить багато великих корпорацій використовують обладнання Dahua в своїх штаб-квартирах для підвищення безпеки своїх робочих місць, наприклад Paul Y. Engineering Group Limited. Dahua Thermal Solution вимірює температуру тіла своїх співробітників, щодня обробляючи тисячі співробітників. У порівнянні з традиційним способом вимірювання температури тіла використання тепловізорів Dahua значно підвищить швидкість і точність, і в той же час допоможе зменшити перехресне зараження за допомогою безконтактного виміру.

Щоб виміряти температуру 5000 чоловік, буде потрібно близько 4,2 години за допомогою звичайного термометра, оскільки для вимірювання людини потрібно не менше 3 секунд. Однак з тепловізіонним обладнанням вимір 5000 осіб скорочується до 30 хвилин. Похибка вимірювання складає ± 0.3 ℃.

"Комплексне рішення з тепловізорами Dahuа допомогло нам виявити пару підозрілих випадків всього за кілька годин роботи, що ми дуже цінуємо", - прокоментував один з клієнтів з Гонконгу. Рішення з тепловізорами Dahua з самого початку епідемії набуло широкого поширення в запобіганні епідемії та боротьби з нею в аеропортах, залізничних станціях, лікарнях, школах та інших місцях по всій Азії. відрізняється високою точністю, високою ефективністю, сильної пристосованістю і легким розгортанням, рішення Dahua можна можна використовувати на всіх видах вхідних груп.Тепловізійна камера для вимірювання температури тіла в людини

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину