Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

IP домофони: сучасні пристрої контролю доступу

Категорії

Розвиток новітніх технологій в системі контролю доступу в приміщення дозволило створення абсолютно нової охоронної системи, яка не має на сьогоднішній день аналогів - багатофункціональних бездротових відеодомофонів.

IP домофони - це сучасні і висококласні пристрою контролю доступу, робота яких грунтується за принципом IP відеоспостереження.

IP відеодомофони не мають переговорної трубки, як це прийнято в пристрої звичайних домофонів. Пристрій складається з двох частин & ndash; викличної і приймальні панелей, або просто з панелі, а приймальні може служити смартфон, ПК, ноутбук або планшет.

Сучасні домофони працюють за принципом "hands free" ( "вільні руки"). Більшість моделей мають функцію збереження в пам'яті відвідувачів. Віддаючи перевагу системі бездротового контролю безпеки, ви забезпечуєте себе чудовим дизайном пристрою, сенсорним управлінням і можливістю доступу до системи безпеки через мережу Інтернет. Бездротові домофони здатні зберігати інформацію на віддалених серверах, що збільшує захист надають допуск і контролю отриманої фотоінформації. Ваша інформація надійно захищена від небажаного втручання в роботу системи, її відключення або скачування даних. Практично будь-які настройки IP домофонів оператор спостереження зможе проводити дистанційно через мережу Інтернет.

IP домофони обладнані мегапіксельними IP відеокамерами для відеозв'язку, в результаті чого досягається висока якість зображення. Більш того, сучасна система безпеки дозволяє підключення будь-IP камери до системи бездротового відеодомофона. Принцип відеоконтролю доступу полягає в підключенні до звичайної мережі Інтернет, при цьому оператор охоронної системи з'єднується по локальній мережі за допомогою смартфона, планшета. Для цього достатньо лише встановити відповідне програмне забезпечення на переносному пристрої.

Істотною перевагою IP домофонів служить простота підключення таких пристроїв. Завдяки наявності модуля бездротового зв'язку wi-fi, мережевий домофон не потребуватиме додаткових проводів для приєднання. У корпус пристрою вбудовується блок живлення, а значить домофон можливо підключити безпосередньо до мережі, без додаткової розетки.

Кількість підключаються до IP домофону відеокамер і викличних панелей визначається необхідністю охоплення спостереження на прилеглою територією. Бездротові домофони дозволяють віддалено переглядати інформаційний потік з двох панелей і з двох камер.

Функції, які здатні виконувати бездротові домофони:

  1. Безумовно, основною функцією IP домофонів є контроль доступу в приміщення і своєчасне повідомлення оператора спостереження в режимі онлайн.
  2. Приймальна панель пристрою дозволяє відкривати електромеханічні замки, а також вести діалог в режимі реального часу між викличної і приймальні панеллю.
  3. Оператор контролю, під час відсутності в контрольованому приміщенні, отримує відповідне повідомлення на переносну приймальню панель (смартфон, планшет), про візит або вторгнення в об'єкт, що охороняється. Можливості бездротового відеоспостереження дозволяють спілкуватися з відвідувачем контрольованого об'єкта, а при необхідності, відкривати електромеханічні замки, перебуваючи на будь-якій відстані від об'єкта.
  4. Деякі моделі досить багатофункціональні і здатні стати системою "розумного будинку", тобто здійснювати включення і виключення зовнішніх пристроїв, перегляд IP камер спостереження, керувати освітленням, системою опалення і прочеіе. Для цього достатньо надіслати відповідний сигнал за допомогою системи Інтернет з переносною приймальні панелі (планшета, смартфона, інше).
  5. Деякі моделі дозволяють використання приймальні панелі, як декоративну електронну фоторамку, годинник або календар, під час пасивної експлуатації.
  6. Бездротові домофони мають можливість записувати і передавати голосові повідомлення особам, які мають доступ до приміщень (за принципом автовідповідача).

Ми пропонуємо системи безпеки, рассчітаннию на будь-який бюджет, працюємо тільки з перевіреними і всесвітньо відомими виробниками якісної охоронної техніки. При цьому, рекомендуємо звернути увагу на готові комплекти домофонів.

Установка домофона в Харкові за вигідною ціною


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину