Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

GSM сигналізації

Категорії

В даний час GSM сигналізації набувають досить велику популярність завдяки своїй доступності та широким можливостям забезпечення безпеки на об'єктах, що охороняються. Спробуємо розібратися у всіх перевагах і недоліках подібних систем.

Принцип роботи GSM сигналізації досить простий - необхідно розмістити різні датчики, які будуть виконувати певні функції, а при необхідності система автоматично зреагує на спрацювання конкретного датчика і передасть сигнал-оповіщення оператору за встановленим маршрутом (смс-повідомлення, дзвінок).

Простота установки охоронних систем і примітивність обслуговування, яке полягає в зміні елементів живлення, налаштування нового номера телефону оператора, в разі заміни, забезпечують загальнодоступність для споживача.

Аби бути об'єктивним, слід зазначити можливості дротового і бездротового підключення.

Дротове GSM сигналізація передбачає наявність проводів, які забезпечують високу якість сигналу. Перш, ніж придбати дротову систему сигналізації необхідно уважно опрацювати проект розташування датчиків, взяти до уваги можливість монтажу резервних проводів для розширення системи, в разі необхідності.

Бездротова система відрізняється непомітною і простий установкою датчиків, так як дроти не привертають увагу оточуючих, надаючи можливість динамічно змінювати розміщення датчиків, при необхідності. Даний вид охоронної сигналізації працює на побутових радіочастотах, однак вона практично не схильна до радіоперешкод.

Виробники пропонують споживачам привабливий набір функцій своїх систем, тому відзначимо основні переваги: ​​

 • Надійність - сигнал датчика передається в зашифрованому вигляді, для розшифровки якого сторонньому користувачеві знадобиться підібрати кілька мільярдів комбінацій, що забезпечує максимальну надійність системи.
 • Додаткові опції GSM сигналізацій - можливість запуску поливу, включення системи опалення, клімат контролю, забезпечення життєдіяльності "розумного будинку".
 • Проста інтеграція з системами життєзабезпечення і безпеки (пожежної сигналізації, вентиляції, освітлення, розблокування аварійних виходів, відведення ліфтів з небезпечної зони).
 • Може служити системою контролю за приміщенням, при цьому необхідно правильно розташувати датчики руху (пересування по об'єкту, наприклад службовця персоналу - няні, доглядальниці, або контроль за дитиною).
 • Можливість забезпечення охорони і контролю, як за нерухомим майном, так і рухомим (автомобіль, цінний кейс, підлоговий сейф, інше);
 • Простота налаштувань, яка не вимагає спеціальних знань і доступна навіть новачкові.
 • Неможливість викрадення або відключення датчика системи - сигнал моментально передається про переміщення датчика. Аналогічна ситуація зі спробою глушіння сигналу. Слід зазначити, що провідні (енергозалежні) сигналізації в даному випадку більш уразливі.
 • Широка зона дії, яка обмежується лише покриттям стільникового зв'язку, для того щоб збільшити показник прийому сигналу від датчика до GSM сигналізації, достатньо лише додатково купити спеціальний підсилювач.
 • Бездротові GSM сигналізації з метою економії роботи елементів живлення, дозволяють функцію настройки імпульсної роботи, тобто періодичний або циклічний моніторинг (періодичністю в кілька секунд, хвилин, в певний час).
 • Можливість комунікатора використання мобільної мережі або міської телефонної лінії для передачі смс-повідомлень, дзвінків. Деякі моделі GSM сигналізацій мають можливість посилати сигнали одночасно на кілька номерів, що дозволяє оповіщення не тільки оператора, а й спеціальних систем охорони, пожежної служби.
 • Можливість обладнання систем одночасно до кількох десятків датчиків.
 • Доступна ціна, завдяки величезному вибору моделей різних виробників.

Чи існують у GSM сигналізації недоліки? Безумовно, як і у будь-якої техніки поряд з незаперечними перевагами, система має і деякі недоліки, і об'єктивність огляду багато в чому залежить і від них. Отже:

 • Можливість помилковою спрацювання. У певному сенсі цю ситуацію можна виправити за рахунок оптимальної кількості датчиків на об'єкті, адже чим датчики ближче і частіше розташовані ймовірність помилкової спрацювання збільшується.
 • Можливі технічні проблеми, які обумовлені чутливістю елементів живлення до низьких температур.
 • Неповна комплектація GSM сигналізацій (за винятком певних моделей), проте в певному сенсі це можна вважати і за перевагу, адже існує можливість вибору датчиків різних виробників, з бажаними технічними характеристиками, функціями і цінового сегмента.
 • Розряд акумулятора при низьких температурах в приміщенні.

Виробники сучасних систем охоронної безпеки постійно допрацьовують і вдосконалюють свою техніку, в тому числі GSM сигналізації, тому з розвитком повноцінного і якісного мобільного покриття в Україні така техніка користуються достатньою популярністю на ринку споживача.

Сучасні GSM сигналізації - це відмінне поєднання надійності, зручності, функціональності, дизайну, технологічності, дружнього інтерфейсу і простоти.

Перш, ніж зробити остаточний вибір, скористайтеся консультацією фахівця, адже дуже важливо визначитися з моделлю, виробником, ознайомитися з інструкцією, в залежності від особливостей об'єкта.Всі компоненти охоронної сигналізації в Україні


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину