Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Охорона периметру

Категорії

Охорона периметру застосовується для первинного запобігання проникнення порушників на територію закритого типу. До них відносяться державні установи, заводи, склади, газопроводи, аеропорти, військові установи, наукові лабораторії та інші організації, які вимагають ретельної охорони.

Головне завдання, яке покликана вирішити охорона периметра - це виявлення людини або транспорту в "стерильній" зоні. Під нею мається на увазі певна територія в межах якої не повинні з'являтися люди або машини. У разі виявлення об'єктів, система дає сигнал тривоги, який дуже швидко (5-10 секунд) передається на пульт охорони.

Величезний плюс даної охоронної системи - це те, що можна зафіксувати потенційного порушника, ще до того, як він здійснить правопорушення. Тобто система фіксує не тільки той момент, коли порушник вже долає бар'єр, а дає сигнал ще на тому етапі, коли є намір зробити несанкціоноване проникнення, завдяки цьому можна швидко і ефективно запобігти проникненню на охоронну територію.

Одним з достоїнств системи - це скорочення трудовитрат, так як тривожний сигнал формується автоматично і не вимагає участі оператора. А для того, щоб не було помилкових сигналів система допускає перешкоди, такі як: тварини, птахи, тіні, вітер, рух дерев.

При виборі охоронної сигналізації необхідно враховувати:

  • доцільність, якщо об'єкт не секретний і не високоприбутковий, то немає сенсу ставити супер чутливе і дороге устаткування;
  • чи є необхідність створення зони відчуження;
  • чи потрібно використання колючого дроту. Якщо охорона приватного будинку, можливо використання декоративних ліхтарів, рослин і не вдаватися до монтажу колючого дроту.
  • враховується клімат, рослини, наявність залізниці, кабелів, автомагістралей тощо.

Крім того, є різні типи огорож, кожен з яких має свої плюси і мінуси і вибирається в залежності від об'єкту, що охороняється. Варіанти огорож: збірні залізобетонні, металеві, дуже популярні і бюджетні - сітчасті, дерев'яні - не самі популярні, так як легко може бути зруйновані вогнем, самі високоміцні - монолітні огорожі.

Відеоспостереження дозволяє в будь-який час дня і ночі контролювати периметр. Техніка готова працювати цілодобово і без втоми допомагає моніторити і аналізувати ситуацію, а це суттєво полегшує роботу служби охорони, зводить наявність помилок і людський фактор до мінімуму.

Будь-яка система відеоспостереження дає можливість на відстані зафіксувати правопорушника, отримані дані моментально передаються в архів, тим самим полегшують пошук і докази порушення. На сьогоднішній день є ще і "розумні" технології, які дозволяють не тільки зафіксувати підозрюваного в "стерильній" зоні, але і відстежує напрям руху людини, розраховує траєкторію руху і стежить за його пересуванням. Відеоспостереження істотно скорочує витрати на охорону і має більш високу точність.

Звичайно, якщо ви збираєтеся встановити охорону периметра на поле з кукурудзою, то установка відеоспостереження ні до чого. Але, якщо мова йде про військових, енергетичних об'єктах, заводах з великою територією, то є сенс установки даного виду спостереження.

Часто охорона периметра на заводах несе чисто символічний характер і не контролюється належним чином. Завдяки такому ставленню деякі співробітники можуть виступати в ролі розкрадачів майна підприємства на якому працюють. І через паркан перекидати прихований продукт своєму спільнику, який чекає на нього з протилежного боку - система давно всім відома з незапам'ятних часів. Тому охорона периметра важлива і для запобігання таких дій з боку персоналу.

З розвитком технологій з'являється величезна кількість різних охоронних систем. На сьогоднішній день охорону периметра можна встановити всюди: починаючи від невеликого дачного ділянки або наметового містечка, закінчуючи величезними заводами і спеціалізованими закладами. Все частіше люди віддають перевагу системам які не тільки дають сигнал, але і мають відеоряд, що відбувається.

Підводячи підсумок, можна сказати, що охороні периметра варто приділити належну увагу. Адже завжди простіше запобігти злочинові, ніж потім ліквідовувати його наслідки. Іноді секунди можуть врятувати життя людей, не кажучи вже про те, що ви не понесете фінансових збитків від крадіжок.


Установка систем відеоспостереження в Харкові


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину