Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Вибір сигналізації для квартири і будинку

Категорії

Вибір сигналізації для будинку, дачі або квартири - задача відповідальна, адже від її рішення залежить не тільки збереження майна, але, часом, і життя. Тому, перш ніж вирішити, яка сигналізація краще, потрібно визначитися з рядом характеристик.

Типи охоронних систем

Як охоронних систем можуть бути використані як пристрої відеоспостереження, так і різні сигналізації:

  • стандартна система відеоспостереження;
  • охоронна система, поєднана з пожежною сигналізацією та іншими видами систем, які сповіщають власника про подію (пожежі, затоплення і т.д.);
  • охоронна система з контролем і управлінням доступом, що обгороджує від вторгнення грабіжників.

Спершу потрібно визначитися, як Ви будете використовувати охоронну систему, і для якої мети вона Вам буде потрібна.

Якщо Ви вважаєте, що гучного звуку сирени буде досить для відлякування зловмисників, тоді можна встановити автономну систему, що видає сигнал тривоги при несанкціонованому проникненні на територію, що охороняється.

Якщо ж Вам цього недостатньо, то слід подумати про більш серйозної охорони, коли сигнал про проникнення передається на пульт охоронної організації, після отримання якого до Вас додому виїде група охоронців.

Отже, вибір охоронної сигналізації для будинку, квартири і для дачі зводиться до визначення її типу:

  • з передачею сигналу тривоги на пульт охоронного підприємства
  • без передачі сигналу

Дротова або бездротова сигналізація

Яку сигналізацію вибрати, слід вирішувати і з урахуванням того, чи хочете Ви зберегти первісний інтер'єр приміщення або це не принципово. Якщо дизайн дуже важливий, і Ви ні в якому разі не хочете його порушувати, тоді краще придбати бездротове обладнання, але воно більш дороге.

В іншому випадку, кращою буде система охорони з більш традиційним провідним обладнанням. Надійність цих видів пристроїв приблизно однакова.

Спосіб здачі під охорону

Яка сигналізація краще для квартири або для будинку визначається і з урахуванням того, як приміщення буде здаватися під охорону і зніматися з неї. Є три варіанти:

  • За допомогою ключа Touch Memory (схожий на домофонної). Він зручний, надійний, але доведеться встановлювати пристрій для зчитування ключа, а сам ключ можна втратити.
  • За допомогою набору пін-коду. Необхідна установка панелі, яку можна використовувати як тривожну кнопку, мабуть, це найоптимальніший варіант.
  • Використанні радиобрелока. Він зручний і функціональний, але його можна втратити.

Як вибрати сигналізацію - завдання нескладне, якщо правильно розставити пріоритети. У сучасних системах, крім основних, є ряд додаткових корисних функцій (наприклад, включення телевізора або магнітофона, щоб створювалося відчуття вашої присутності).

Продумуючи, яка сигналізація краще для квартири або для будинку, будьте мудрими, щоб не витрачати гроші на зайві функції, але при цьому не економити на своїй безпеці.

Звертайтеся до наших фахівців, і вони допоможуть Вам визначитися з вибором охоронної системи.GSM сигналізація - купити в Харкові


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину