Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Світлодіодне освітлення як допоміжний елемент при відеоспостереження

Категорії

При плануванні і монтажі систем відеоспостереження необхідно забезпечити якісну зйомку в нічний час доби. Для вирішення цього питання застосовують різні пристрої для відеоспостереження: виносні ІК прожектори, різні вбудовані світлодіодні джерела освітлення. Завдяки сучасним технологіям, інноваційні світлодіоди отримали нові властивості, що відрізняють їх стабільністю колірної температури, великою потужністю і рівним спектром.

Пристрої, при використанні яких світлодіоди придбали собі широку спрямованість при зйомці, є прожектори підсвічування для відеокамер. Світлодіоди цих приладів створюють промінь кристально чистого кольору, що дозволяє обходитися без світлофільтра. Якість зйомки при цьому зростає, що дає масу переваг.

Переваги установки світлодіодного підсвічування для зйомки:

 • Світловий потік вище, ніж у інших ламп
 • Споживання енергії порівняно мало: 10-20Вт
 • Великий термін роботи (5 і більше років).
 • Світлодіоди не гріють корпус прожектора.

Існують різні моделі прожектора для підсвічування і практично всі вони поєднуються з акумуляторами багатьох типів. Світлодіодний прожектор ідеально підходить для підсвічування відео в місцях, де немає стаціонарного харчування. Насичений світло і яскравість дозволяють отримати максимально чітку картинку зображення.

В ситуаціях, коли відеозйомка ведеться вночі або в умовах недостатнього освітлення застосовуються прожектор ІК для відеокамер. При цьому спостерігається область освітлюється світлом інфрачервоного спектра, непідвладним людському зору. Технічні можливості сучасної відеотехніки дозволяють проводити відеоспостереження вночі, приховану зйомку, вирішуючи завдання по контролю за територією і забезпечення безпеки.

У наш час ІК підсвічування може бути продаватися в наступних варіантах:

 • У вигляді окремого вузла, ніяк не пов'язаного з системою відеокамери;
 • У вигляді блоку з ІК підсвічуванням, що входить до складу камери. Підбираючи прожектор ІК треба врахувати його характеристики, що змінюють область його застосування.

Важливими параметрами для якісного моніторингу в умовах темряви є:

 • дальність виявлення об'єкта;
 • довжина хвилі пристрої;
 • напруга живлення; & nbsp;
 • кут випромінювання прожектора;
 • а також струм конструкції.

Довжина хвилі потрапляє в поле зору людини, становить 400-700 нм, тоді як довжини хвиль ІК світла від 700 нм. Підсвічування вважається видимої при 730-880 нм. При такому параметрі IR прожектор в темряві буде виявляти себе ледве помітним світінням. При показнику 850 нм виникають інші неприємності: зменшується потужність світлового випромінювання, а далі падають показники дальності виявлення.

Поняття "дальність виявлення" інтерпретується як саме максимальна відстань для візуалізації людської фігури. Для її збільшення необхідно зменшити кут випромінювання і направити його в певну область. Гарне відеозображення вийде при ситуації, коли кут випромінювання камери буде більше її кута огляду.

Для створення підсвічування для камер, при виробництві в конструкцію вводять світлодіодну матрицю спеціального призначення. Напівпровідники даної матричної системи сильно нагріваються під час включення, тому необхідно вводити спеціальний радіатор, що відводить тепло. Для радіаторів також передбачена досяжність теплорассеіванія при установці підсвічування на рівну металеву площину.

При бажанні купити прожектор ІК можна пройтися в реальний магазин або замовити його через Інтернет. Вартість його формується від значень якості, а значить від параметрів: дальності дії прожектора і довжини випромінювання хвиль. Для правильного вибору ІК прожектора потрібно дізнатися, де він буде встановлюватися, визначити мету його призначення. Це важливо, тому що певний тип IR прожектора вже відповідає своїми параметрами використання.

Так, для домашніх умов при внутрішньому відеоспостереження можна обмежитися прожектором з дальністю підсвічування малої величини. Для вуличного відеоспостереження потрібен параметр з великим значенням. Додатковими функціями, збільшують вартість, є стабілізатори напруги, фотодатчик, а також система для охолодження. При цьому фотодатчик потрібен для автоматизації системи ІК підсвічування, а стабілізатори для усунення поломок, викликаних збоєм в мережі електрики.

Напруга живлення для ІК освітлювальних приладів вибирають зазвичай 12 Вольт. При нестабільності джерел харчування, відбуваються порушення роботи відеокамери, зображення в результаті буде з перешкодами.

Важливим є також такий параметр, як термін експлуатації прожекторів. При безперервному використанні прожекторів на напівпровідниках їх вистачає на час від 5-30 років, враховуючи час роботи з нічної відеозйомкою. При роботі вуличних відеокамер з підсвічуванням ІК, розташованої безпосередньо в загальному корпусі, іноді виявляються негативні моменти.

Одним з них є засвічення об'єктів, які близько розташовані до об'єктиву при настройках потужності прожектора на великі відстані. Даний ефект проявляється так: на великій відстані об'єкт виходить на екрані дрібним і невиразним, а на зовсім близькому & ndash; об'єкт виходить великим, пересвеченние і також з поганим зображенням. Усунення такого ефекту можливо при адаптивної ІК підсвічування. Як вона діє?

Суть в тому, що між модулем підсвічування і самою камерою утворюється зворотний зв'язок. Адаптивна підсвічування залежно від показника інтенсивності відбитого світла від об'єкта корелює свою потужність. Так, при близькості людини до камери, потужність стає менше і можливо розглянути риси обличчя в умовах повного освітлення.

На прилавках технічних магазинів Світлодіодне освітлення представлено як допоміжний елемент для кожного окремого пристрою, будь то під'їзний відеодомофон, відеокамера нічного спостереження або ж периметральні системи.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину