Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

PоE комутатори для відеоспостереження

Категорії

Power-over-Ethernet - це методика, яка надає можливість надіслати Вам розміщеному на видаленні електроенергію. Разом з живленням передається і інформація, повідомлення ведеться за допомогою twisted pair (вид кабелю зв'язку) в ефірній мережі Ethernet. При передачі електроенергії задіюються особливі switch-пристрої, що підтримують стандарт даної методики.

Загальна характеристика

PоE не робить впливу на швидкість і якість передачі даних. Устаткування отримує живлення без перешкод. Switch PоE задіюється при створенні WAP бездротових мереж, при облаштуванні IP-відеоспостереження. Технологія незамінна в тих ситуаціях, при яких проблематично або просто нереально під'єднати додатковий кабель живлення.

За стандартом комутатори повинні подавати електричний струм, що не змінюється за часом і по напрямку, з наступними характеристиками:

  • сила до 400 мА; & Bull; діапазон базисного напруги: 36-57 Вольт;
  • max потужність - 15 W. На сьогоднішній день PоE комутатори представлені в різних показниках потужності, напруги, вироблення. Індустріальні моделі пристосовані до підвищених навантажень і негативному впливу ззовні.

Комутатори PоE: експлуатація та типи

Мережевий комутатор використовується для з'єднання декількох вузлів системи, що забезпечує обмін даними між пристроями в межах одного або декількох сегментів мережі. Існує два види мережевих комутаторів: "розумне" і пасивне PоE.

Особливості інтелектуального Power-over-Ethernet:

  • безпеку в плані вигорання;
  • автоматична передача харчування виключно тільки після узгодження між девайсом, який споживає і девайсом видає харчування;
  • передача живлення і video для айпі-камер на сто метрів;
  • контроль PоE за допомогою керованих комутаторів;
  • можливість використовувати подовжувач. Недоліки у "розумного" PоE відсутні.

Пасивне PоE це передача живлення за вільними парам. Passive PоE має різний напруга джерела живлення і споживає пристрої, не гарантує передачу харчування на 100 метрів, має лише один тип передачі, не дозволяє подовжувати лінію для передачі ел. / Енергії. Перевага пасивної технології може бути тільки в низькій вартості.

Застосування і призначення PоE

Технологія Power-over-Ethernet була розроблена з метою енергозбереження пристроїв, що підключаються до мережі. Впровадження PоE комутаторів дозволяє не допускати розростання кабельного господарства організації, будинки і т.д. При впровадженні технології на промислових об'єктах важливо враховувати аспекти електричного живлення і охолодження. Найбільш затребувані описувані комутатори в системах зв'язку і контролю доступу.

Дана технологія подачі живлення це альтернативний метод електроживлення пристроїв, необхідних при функціонуванні комп'ютерної мережі. Використання PоE можливо при створенні нових мереж або при модернізації вже існуючих. Нерідко при удосконаленні раніше створених мереж необхідний монтаж активного устаткування там, де поруч відсутній джерело живлення.

Завдяки PоE можливо організувати електричне постачання незважаючи на те, що немає електричної проводки. PоE дає можливість розмістити точку Wi-Fi в найвигіднішому місці з точки зору прийому сигналу, дозволяє заощадити на покупці силових кабелів, знизити часові витрати на установку обладнання.

Комутатор для відеоспостереження

Цифрові технології впевнено тіснять аналогові варіанти. PоE комутатор багато в чому спрощує установку систем відеоспостереження. При виборі айпі-камери важливо ознайомитися з її технічними характеристиками, в яких має бути зазначено чи сумісне пристрій з PоE технологіями. Оптимальним варіантом вважається заводський комплект IP відеоспостереження вже оснащений певним числом камер.

Необхідно враховувати і такий фактор як потужність джерела живлення, тобто визначити яку по енергоспоживанню камеру можна підключити. Варто враховувати, що свитч в будь-якому випадку накладає ліміт на швидкість передачі даних. Якщо зображення виходить уповільненим або расфокусированним, це вина комутатора з низькою ємністю певного каналу зв'язку.

Чималу роль відіграє і виконання комутатора: вуличне або внутрішнє. Для домашньої експлуатації підійдуть і бюджетні варіанти, які поєднуються з простими цифровими камерами невисокого дозволу. Для професійного video спостереження підбирають адаптовані комутатори, здатні функціонувати при різній мережевий навантаженні.

Багато виробників пропонують комутатори для систем video спостереження з PоE зі спрощеним монтажем і настроюванням.

 


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину