Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

10 причин сказати "ТАК" видеоспостереженню

Категорії

Часто буває, що клієнти на початку шляху сумніваються чи потрібно їм витрачати кошти на установку відеоспостереження, чи доцільні ці витрати, а після установки дивуються і як вони раніше взагалі жили без цього чуда техніки.

В цей статті ми розкриємо 10 переваг, які дає своїм власникам система відеоспостереження. Отже почнемо.

1. Запобігання злочину
Сам факт наявності системи відеоспостереження вже дає вам перевагу, перед іншими об'єктами не мають її. Злочинці не будуть свідомо піддавати своє "справа" невдачі і швидше відмовляться від нападу, запримітивши відеоспостереження. Адже куди простіше повернути свої справи в будинках, офісах або ділянках, що не забезпечені захистом, ніж потрапити в поле зору відеокамери.

2. Запобігання крадіжок
Крадіжки в міні супермаркетах - це досить часте явище, через якого малий і середній бізнес зазнає величезних збитків. І не секрет, чим гірше економічна ситуація в країні, тим більше крадіжок. А наявність якісного відеоспостереження скорочує крадіжки мінімум удвічі. Так як її наявність гальмує "горе-грабіжників" від розкрадань.

3. Поліпшення продуктивності співробітників
Якщо за службовим обов'язком вас часто не буває на робочому місці - це серйозно розслабляє ваших співробітників і вони починають працювати в півсили. Мовляв начальство відсутній, можна і розслабитися. Правильно встановлене спостереження допоможе уникнути такого ставлення в колективі і підвищить показники продуктивності на підприємстві.

4. Ефективна опрацювання претензій
Ви стикаєтеся з необгрунтованими претензіями своїх робітників? І тут наявність спостереження допоможе вам захистити себе і свій бізнес від недобросовісних співробітників, які зазіхають на ваше майно, так як в будь-який момент ви зможете довести свою правоту і парирувати будь-яку претензію. І надалі в інших не буде бажання йти по цій доріжці.

5. Захист своїх розробок
Якщо діяльність вашої компанії пов'язана з новими розробками, секретними рецептами і т.п., то напевно в колективі є шпигуни, яким дорого платять конкуренти, охочі дізнатися про нововведення. Правильно встановлена ​​система відеоспостереження запобігти витоку інформації. Завжди співробітники сповіщаються про встановлення відеоспостереження та особи, які мають доступ до секретної інформації 20 разів подумають, перш ніж зроблять спробу передати секретну інформацію.

6. Можливість керувати своїм бізнесом з будь-якої точки світу
Наявність інтернету істотно спрощує життя і стирає межі, а сучасні системи відеоспостереження дозволяють об'єднати спостереження декількох точок з одного комп'ютера. Ви можете бути завжди онлайн з будь-якою філією, як далеко б він не знаходився.
Ця функція дуже корисна і для любителів подорожувати або людей, які часто виїжджають у відрядження - в будь-який момент можна проконтролювати чи все гаразд будинку. А якщо вам довелося залишити вдома дітей або літніх людей, то дана функція забезпечить вам повний спокій за рідних.

7. Збір статистичних даних
Наявність відеоспостереження дозволяє маркетологам поліпшити свою діяльність. Так як на основі зібраних відеоматеріалів вони можуть скласти новий план розвитку, виходячи з: годин активності ваших клієнтів, їх настрою, потреб. Використовуючи різні маркетингові прийоми, збільшать прибуток вашого бізнесу.

8. Поліпшення якості продукту
Якщо ви виробляєте продукт, де значна частина виробничого процесу виконується людьми, а не машинами, то наявність відеоспостереження допоможе вам виявити слабкі сторони. При пов'язаних із ними, за лічені хвилини можна виявити проблему і вирішити її. Ви зможете оцінити наскільки кваліфіковані співробітники працюють у вас і наскільки якісно вони виконують свою роботу. Крім того, це запобіжить халатне ставлення, що неприпустимо на виробництві.

9. Хибна сигналізація
Приблизно в 80% випадках, коли спрацьовує сигналізація - це помилкова тривога. Все залежить від її чутливості і правильному налаштуванні, часом безсонну ніч вам може забезпечити звичайну вантажівку, який просто голосно проїхав поруч. При наявності відеоспостереження, за лічені хвилини ви заходите в інтернет і перевіряєте чи є необхідність виїжджати на місце або можна спокійно відпочивати далі.

10. Незаперечний доказ
В общем-то заради цього багато і вирішують встановити систему відеоспостереження - щоб в будь-який момент мати докази грабежу або спроби злому. Маючи картинку, працівникам правопорядку набагато простіше встановити особу злочинця, зловити його і залучити в відповідальності.

Якщо вашому бізнесу хоча б за декількома пунктами не вистачає відеоспостереження, то можна сказати зі стовідсотковою впевненістю, що після його установки фахівцями компанії World Security ви будете безмірно вдячні з'явився спокою. І ви вже не зможете уявити собі, як же раніше могли їхати і не мати можливості контролювати все самостійно.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину