Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Аналогові (HD) системи відеоспостереження більше не «пасуть задніх»

Категорії

З моменту появи цифрової технології відеоспостереження, аналогові системи істотно втратили свої позиції на ринку. Але останнім часом, ми все частіше спостерігаємо як кінцеві споживачі схиляються в бік сучасного аналога - HD (High Definition) відеоспостереження. У чому причина такого інтересу?

Не так давно - всього кілька років тому - HD якість для систем відеоспостереження було чимось немислимим. Сьогодні аналогове HD відеоспостереження дає великі можливості. І, хоча кожному ясно, що за цифровими системами - майбутнє, але саме аналогові системи залишаються бюджетним рішенням, для яких не має значення висока якість зображення, та й стійкість до впливу зовнішніх перешкод робить HD одними з найпопулярніших.

Якість зображення і передачі даних

Сучасні інтерфейси аналогових HD систем мають формати AHD, HDCVI, HDTVI, дозволяючи отримувати і передавати картинку з роздільною здатністю 1920 Х 1080 пікселів.

  • Аналогові CCTV системи відеоспостереження старого формату мають дозвіл D1 - (704 × 576 точок) або 960Н - (960 × 576 точок). Плюси: бюджетний клас, проста настройка і обслуговування. Мінус: низька якість зображення, технічні складності при інтеграції з іншими системами безпеки.
  • Аналогові CCTV системи відеоспостереження нового формату мають дозвіл HD (1280 × 720) і Full HD (1920 × 1080), аж до 4К-технології. Плюси: бюджетний клас, проста установка і настройка, інтеграція з уже наявними системами безпеки. Недоліки: технічні складності при інтеграції з іншими системами безпеки.

У чому принципові відмінності аналогових інтерфейсів нових форматів?

Формат HDCVI. Передача даних здійснюється по коаксіальному кабелю або кручений парі. Відстань - від 100 до 500 м (в порівнянні з цифровими - до 100м). Технологія передбачає поділ сигналу яскравості і кольору. Спеціальні алгоритми обробки сигналу дають транслюється зображення високу чіткість і яскравість, дозволяючи мінімізувати спотворення і втрати сигналу. Підтримку цього формату було аналогових камер реалізована за допомогою апаратного забезпечення, як і можливість інтеграції з IP-обладнанням. Максимальна дальність передачі даних - до 500 м.

AHD. Мультігібрідная система дозволяє інтегрувати в єдине ціле аналогові, AHD-формату і IP-формату прилади. Передача даних здійснюється по коаксіальному кабелю або кручений парі. Відстань - від 100 до 500 м (в порівнянні з цифровими - до 100м). Технологія передбачає поділ сигналу яскравості і кольору. Спеціальні алгоритми обробки сигналу дають транслюється зображення високу чіткість і яскравість, дозволяючи мінімізувати спотворення і втрати сигналу.

Широкий набір функцій, який не поступається IP

Специфіка функціонального набору технології HDCVI, HDТVI, AHD:

Smart Fan. Функція дозволяє автоматично підключати і вимикати вентилятор, регулюючи температурні процеси і захищаючи від перегріву обладнання;

Відео аналітика IVS. Комплексна функція забезпечує виявлення, захоплення і аналіз будь-яких рухомих об'єктів, дозволяючи виявити вторгнення в охороняється сектор, знайти безгоспні предмети, підрахувати відвідувачів, розпізнати обличчя, номери авто, номінал грошових купюр, відстежити траєкторію руху і габарити автотранспорту.

Face Detection. Знаходить та зберігає фото відвідувачів, при необхідності - можна виконати пошук.

Smart. Функція фіксує рух в певній зоні, яке можна відстежити при перегляді відео потоку. Формати підтримують дозволу HD 720p і FullHD 1080р, забезпечують високу якість і деталізацію зображення, а також відсутність втрат і затримок кадрів, як у цифрових рішень.

Віддалений доступ для перегляду / управління через інтернет доступний також, як і в IP.

Можливості обладнання за допомогою підключення не тільки до коаксіального кабелю, а й кручений парі, а також інтеграція з будь-яким іншим обладнанням, забезпечує аналоговим інтерфейсів вихід в Інтернет. Можливості підключення до хмарних сервісів дозволяють власнику відеосистеми здійснювати контроль, перегляд архіву і відеозображення в реальному часі з будь-якої точки світу через будь-які мобільні гаджети, на яких є доступ в Інтернет.

Ну, і звичайно ж, вартість.

Для кінцевого користувача відмінність в форматах байдуже, так як технологія у кожного з аналогових форматів реалізована приблизно однакова. Ціноутворення в розвитку аналогових форматів грає не останню роль: так, формати HDCVI і HDТVI - особисті формати відомих виробників відеосистем, а формат AHD - відкритий, і обладнання по ньому може виробляти будь-який бажаючий і має ресурси виробник.

Відповідно, брендовані HDCVI і HDТVI стоять на порядок вище, ніж той же AHD, виробники якого у відкритій конкуренції знижують ціни і розвивають функціональні можливості формату. Крім того, перспективні аналогові системи коштують набагато дешевше цифрових.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину