Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Бездротові системи відеоспостереження

Категорії

Бездротові системи відеоспостереження в останні роки отримали широке розповсюдження. Відсутність проводів в системі вважається великим досягненням. Багато користувачів вважають провідні системи незручними і обмеженими за низкою параметрів. Однак не у всіх відеоспостереження на основі Wi-Fi викликає захоплені відгуки. Дане технічне рішення має як переваги, так і недоліки, вивчивши які, можна прийняти вірне рішення при організації ідеального вуличної системи відеоспостереження.

Щоб організувати систему бездротового відеоспостереження знадобиться маршрутизатор, & laquo; айпі & raquo; камери з приймачем & laquo; вай-фай & raquo; або провідні камери з підключенням до точки доступу для подальшої бездротової передачі даних. А також ПК або мобільний пристрій.

Wi-Fi дозволяє передавати сигнал за допомогою радіочастот, тому для облаштування даної системи велике значення має якість сигналу і зона покриття. Дальність якісної передачі обмежена, тому для розширення зони покриття використовують антени. Для вуличного відеоспостереження підходять зовнішні або універсальні антени.

Крім того, антени підрозділяються на:

 • всеспрямовані зовнішні антени дальньої дії;
 • параболічні антени;
 • секторні антени - спрямовані антени з широким кутом охоплення;
 • дводіапазонні антени.

Плюси і мінуси бездротових технологій

Сильні сторони бездротових систем відеоспостереження :

 1. Доступно розгорнути цифрову мережу великого масштабу, не вдаючись до прокладання кабелю.
 2. Відео картинка відмінної якості. Дана перевага забезпечується завдяки високій швидкості передачі сигналу і відмінною оцифрування даних.
 3. Гідна захист від перешкод.
 4. Шифрування переданої інформації.
 5. Електромагнітне випромінювання від роутера в сто разів менше, ніж від мобільного пристрою.
 6. Місця, де неможливо прокласти кабель тепер можуть обслуговуватися бездротовими мережами, що розширює зону спостереження.
 7. Здешевлення створення і розширення мережі.

До недоліків бездротових систем відеоспостереження фахівці відносять :

 1. 1. Базове безпровідне відеоспостереження без обладнання зв'язку (ретранслятора) охоплює площу радіусом сто-триста метрів (відстань між & laquo; вай-фай & raquo; обладнанням) в умовах зони прямої видимості, а в закритому приміщенні від тридцяти до ста метрів.
 2. Використовуваний стандарт шифрування може бути досить легко розкритий через недостатню стійкості алгоритму.
 3. Якість сигналу можуть погіршувати різні перешкоди на зразок стін, дерев і т.д. Негативно впливають на якість сигналу природні опади, нерівності земної поверхні.
 4. Електрообладнання, яке працює в тому ж діапазоні що і система video спостереження може також погіршувати сигнал.
 5. Справжня швидкість передачі даних в мережі Wi-Fi завжди нижче найвищої швидкості, позначеної виробником через різних перешкод, перешкод, розміщення пристроїв по відношенню один до одного.

Особливості бездротового відеоспостереження

Камери для вуличного ip відеоспостереження передають все записане в web прострнство. Щоб дізнатися, як йдуть справи на ділянці, перебуваючи поза домом, досить підключитися до Internet і перейти по віртуальному захищеному каналу.

Бездротові системи відеоспостереження складаються з таких пристроїв :

 • ip камера;
 • стаціонарний відеореєстратор;
 • монітор з пультом управління;
 • пристосування для монтажу.

Бездротові системи відеоспостереження забезпечують цілодобовий контроль над об'єктом. Запис всього, що відбувається ведеться без перерви, переглянути записане можна в будь-який зручний час. Ряд пристроїв дає можливість вести запис по таймеру, а також запис під час рухової активності на об'єкті. Однією з умов якісного вуличного відеоспостереження є організація додаткових джерел освітлення.

В системі бездротового відеоспостереження можуть бути присутні не тільки стандартні камери, але також варіанти мініатюрного розміру або приховані. Нестандартні камери незамінні, коли потрібно вести спостереження без відома для оточуючих.

Бездротовий радіозв'язок Wi-Fi відмінно підходить для підключення камери розташованої за солідну відстань від загальної системи. Щоб система спостереження функціонувала без збоїв важлива наявність постійного живлення камери і нормальної електромагнітної обстановки в радіусі дії схеми відеоспостереження.

Використання радіоканалу для передачі відеосигналу дає можливість створити систему відео нагляду без прокладки кабелів. Це відкриває широкі можливості. Відеокамери можуть встановлюватися в будь-якому зручному для нагляду місці, камери є інсталювати стаціонарно або переносити з місця на місце.


Інтернет-магазин World Security


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину