Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Dahua демонструє наступне покоління технології HDCVI

Категорії

Dahua Technology демонструє на своєму стенді різні передові рішення пристроїв відеоспостереження, серед них HDCVI 3.0 - наступне покоління власної технології HDCVI компанії.

Головною визначною пам'яткою HDCVI 3.0 є DVR, який тепер сумісний з іншими відомими аналоговими HD технологіями. Таким чином, користувачі можуть вибрати HDCVI 3.0 DVR незалежно від типу камер, які вони вже використовують в своїх системах.

"Ми знаємо, що існують різні аналогові HD формати. Те, що ми пропонуємо, дозволяє користувачам мати більш широкий вибір" , - говорить Моллі Бао, менеджер з продажу Східної Азії з Дахуа.

Крім того, HDCVI 3.0 здійснює зображення високої чіткості і розвідувальних можливостей, які раніше були пов'язані тільки з IP-рішеннями. Dahua представила серію 4-Мп і навіть 4K камери HDCVI 3.0. Особливості інтелекту, такі як підрахунок відвідувачів, також підтримуються, щоб краще задовольнити різні потреби користувача.

"Ми вважаємо, що HD і інтелект повинен бути застосований до аналогового спостереження, також," - продовжує Бао.- Існує попит на ці функції для користувачів з існуючої аналогової інфраструктурою. За допомогою нашого рішення вони можуть користуватися всіма перевагами без зміни цієї інфраструктури, і пов'язані з ними витрати можуть бути збережені. "

З точки зору ІС, передовим напрямком Dahua, є демонстрація своїх мережевих камер 4K, а також серія Eco-Savvy H.265 Завдяки первинного кодування H.265, дозволяє економити до 50 відсотків використання смуги пропускання і пам'яті.

Dahua також пропонує відеодомофони і рішення управління доступом для інтелектуальних будівель, а також промислові камери для розумних заводів.

 

Купити гібридний відеореєстратор за найкращою ціною в Україні


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину