Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Dahua або Hikvision: що краще, як вибрати?

Категорії

Dahua vs Hikvision

Коли мова заходить про вибір системи відеоспостереження, то пересічний покупець починає хаотично вивчати всілякі форуми, блоги, отзовікі на просторах Інтернету в надії знайти єдине вірне рішення, яке абсолютно точно задовольняло б усі його вимоги, а головне забезпечувало надійну безпеку об'єкту відеоспостереження.

Отже, на світовому ринку забезпечення якісної охоронної безпеки особливе місце займають дві солідні і визнані компанії Hikvision і Dahua Technology. Порівнювати між собою сильні і слабкі сторони титанів виробництва висококласної техніки справа не вдячна, оскільки вони досить довго є великими виробниками систем відеоспостереження і постійно розширюють свої продажі за рахунок освоєння нових сегментів ринку і впровадження інноваційних технологій, але спробуємо виділити основні аспекти відмінності і переваги систем.

Перш за все, слід зазначити, що ці дві компанії пропонують споживачеві обидва типи повноцінної системи відеоспостереження:

  • Аналогове,
  • IP відеоспостереження.

Останнім часом другий тип стає більш затребуваним і доступним, завдяки величезній різноманітності моделей представлених на світовому ринку в певних цінових категоріях. Однак ні Hikvision, ні Dahua Technolology не поспішають припиняти виробництво аналогових систем, а навпаки намагаються допрацьовувати і всіляко вдосконалити свій модельний ряд.

Відмінності камер відеоспостереження

Серед виробників камер кілька лідирує Hikvision, тому як ця компанія пропонує формат високої роздільної здатності HD-TVI, який користується більшою популярністю ніж формат камер HD-CVI, представлений Dahua. Однак завдяки постійному впровадженню новітніх інноваційних рішень Dahua випускає досить якісні CCTV моделі відеокамер з роздільною здатністю 1080p на базі процесорів Sony Effio, що гарантує їм дуже високу роздільну здатність при фіксації інформації.

На особливу увагу заслуговують моделі аналогових камер Hikvision - Turbo HD (або HD TVI), які представлені новим стандартом аналогового відеоспостереження, запатентованим виключно компанією Hikvision. Іншими словами, виробник змінив технологію формування та передачі відеосигналу, що повністю виключає небажані перешкоди при отриманні високоякісного і чіткого зображення.

Сучасні камери Hikvision обладнані новітніми процесорами DIS, в результаті чого зображення фіксується безпосередньо з матриці, виключаючи світлочутливі елементи. У свою чергу відеокамери Dahua обладнані CMOS-матрицею Sony EXMOR, яка забезпечує відеозйомку відмінною чіткості з гарною чутливістю і чудовою передачею кольору. Більшість моделей IP камер Dahua оснащені продуктивними процесорами, які здатні автоматично підтримувати інтелектуальні можливості (розпізнавання осіб, модифікації сцен, реагування на вторгнення, інше).

Приємний дизайн, відмінний інтерфейс і нескладні настройки - ці показники відеокамер цих виробників значних відмінностей між собою не мають.

Основні відмінності відеореєстраторів

Обидві компанії пропонують три типи відеореєстраторів

  • Аналогові.
  • Цифрові, спеціально призначені для роботи з IP відеокамерами.
  • Гібридні, які здатні одночасно працювати, як з аналоговими, так і з IP відеокамерами камерами.

Модельний ряд техніки обох компаній представлений різноманітністю від самих бюджетних 4-канальних зразків, призначених для забезпечення охорони квартир, до великомасштабних і професійних 32-канальних моделей, здатних виконувати повноцінне відеоспостереження на великих і важливих об'єктах.

В свою чергу перевагою Dahua є наявність моделей, що підтримують подвійний потік передачі відеоінформації, що гарантує якісний перегляд навіть на віддалених пристроях з низькою пропускною спроможністю мережевого каналу. Крім того, функціональність IP відеореєстратора Dahua дозволяє вести віддалену координацію поворотних камер, перегляд архіву, відео та аудіо потоку, установки сигналізації в разі втрати сигналу, або неполадки жорсткого диска.

Підводячи підсумки, відзначимо ще деякі відмінності Hikvision від Dahua, які не впливають на якість забезпечення системи безпеки:

  1. Компанія Dahua Technolology виробляє універсальне і максимально сумісне обладнання, програмне забезпечення, що дозволяє комбінувати техніку цієї компанії з іншими аналогами. При цьому компанія Hikvision пропонує техніку Turbo HD, сумісну виключно між собою.
  2. Вартість обладнання Dahua Technolology на порядок нижче, ніж у аналогічних моделей Hikvision.

Отже, однозначної відповіді про перевагу системи безпеки тієї чи іншої компанії немає. Перш, ніж зробити остаточний вибір і придбати висококласну систему, зверніться до наших консультантів, які порекомендують кілька найбільш підходящих моделей з урахуванням індивідуальних особливостей об'єкта охоронного спостереження.

& nbsp;

Відеореєстратори від Hikvision і Dahua Technology в широкому асортименті в інтернет-магазині "Світ Безпеки"


Коментарі
ttt
26.08.2018, 11:41
на порядок это как ?
МИР БЕЗОПАСНОСТИ
27.08.2018, 11:19
ttt, на момент написания данной статьи - 2016год - стоимость оборудования Dahua действительно существенно было ниже, в сравнении с аналогичными моделями Hikvision. За годы конкурентной борьбы ценовая политика несколько изменилась, и на данный момент действительно мы наблюдаем выравнивание цен между этими производителями.
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину