Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Переваги IP відеоспостереження

Категорії

IP технології різко увірвалися на ринок і дуже швидко займають лідерські позиції на ньому . Зараз ні для кого не звучить в новинку наявність в звичайних будинках IP телефонії або IP телебачення. Це ж протягом торкнулося і галузь відеоспостережень. Все частіше ми чуємо рекомендації від професіоналів вибрати IP відеоспостереження, а не аналогове. Давайте розглянемо які є у неї переваги і чи варто вже зараз звертати на неї увагу.

Взагалі достоїнств у IP камер дуже багато, це і простота використання і чіткість зображення. Але давайте про все по порядку.

Простота в експлуатації - меню IP відеоспостереження настільки інтуїтивно зрозуміло, що з ним легко впорається навіть новачок. Це все одно, що сісти за комп'ютер і водити мишкою по екрану монітора, вибираючи потрібні файли.

Якість передачі картинки - різниця настільки велика, що аналогові камери відстають на 10, а то і більше кроків. При збільшенні зображення, знятого за допомогою IP камери, якість практично не втрачається і ви можете добре розглянути всі деталі. А якби ви збільшили теж зображення, але зняте за допомогою аналогової камери, то побачили б просто розмите пляма. Тому при розміщенні камер дуже часто одна IP камера замінює 4 аналогових. Варто добре подумати перед вибором, так як на камерах можна добре заощадити і отримати кращий результат. Звертайте увагу на камери, які пропонують картинку з високим дозволом FullHD, все частіше виробники пропонують саме таке обладнання.

Крім самих камер, ви ще зможете добре заощадити на кабелі, так як IP камери універсальні і їм потрібен один і той же кабель і для підключення, і для передачі даних на ПК. Що ще не може не радувати - IP відеоспостереження не стикаються з різними перешкодами, які часто бувають у їх аналогових побратимів .

Майбутнє за IP. Якщо у вас немає бажання через 2-3 роки думати про нові камерах або про те, де б взяти потрібне програмне забезпечення, то однозначно Ваш вибір повинен лягти саме на IP відеоспостереження. Вже зараз розробляються спеціальні програми. які будуть легко і автоматично оновлюватися, як зараз оновлюються додатки в наших смартфонах.

Швидкісна передача даних з камери на комп'ютер - це ще одна перевага IP відеоспостереження. Залежно від того, де вам зручніше отримувати інформацію, налаштувати камери можна на передачу даних на ПК, на ноутбук, планшет або смартфон. І ви зможете в реальному часі не тільки стежити за безпекою вашого об'єкта, а й контролювати роботу співробітників, наявність поставки, стежити за розвантаженням товару і багато іншого. А головне, ви зможете робити все це з абсолютно будь-якого куточка світу, так як IP камера не прив'язана до відстаней і стирає всі межі.

"Розумні" відеокамери. І це дійсно так, адже в IP камерах є функція аналізу отриманих даних і, при правильному налаштуванні, камера попередить вас про підозрілі дії того чи іншої особи. Крім цього можна отримати дані про кількість клієнтів за поточну добу або про кількість транспортних засобів, які відвідали вас сьогодні.

Висока безпека. Дані отримані камерою зможете отримати тільки ви, так як IP відеоспостереження має високий ступінь захисту і ніхто сторонній не зможе підключиться до вашого каналу. Тут використовується багаторівневий захист, що включає в себе авторизацію і шифрування. Для повної впевненості, що дані ви отримаєте, можна зберігати отримані результати в декількох різно віддалених сховищах. Аналогові системи схильні до впливу електромагнітних завад, в той час, як IP відеоспостереження стійко до даних перешкод.

Сумісність IP відеоспостереження. Можна об'єднати відеоспостереження з сигналізацією, світлом. Також не обов'язково мати всі камери від одного виробника, навіть якщо обладнання буде від різних торгових марок вони легко інтегруються один з одним без втрати якості.

Звичайно, не кожен бізнесмен може в мить ока відмовитися від перевірених аналогових пристроїв і перейти до IP спостереження. Але, з кожним роком ця галузь розвивається все більше і більше. Згадаймо, що коли-то для нас була дуже незвичною мобільний зв'язок, а зараз мобільний телефон є у кожного школяра і пенсіонера. Точно також і IP відеоспостереження займає все більшу частку ринку, завдяки якості та чіткості одержуваної картинки і в кінцевому рахунку це просто зручно.

 


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину