Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Гібридні відеокамери

Категорії

Особливості гібридних відеокамер

Зараз практично у всіх сферах діяльності використовуються сучасні технології. Камери різних типів застосовуються досить давно. І вже важко уявити, як раніше обходилися без такої техніки. Гібридні камери можуть працювати з різними технологіями передачі даних. Це дає можливість обладнати систему безпеки останнього покоління. Її можна використовувати для охорони будь-якого приміщення і необхідної ділянки під відкритим небом.

Гібридні відеокамери мають певні переваги: ​​

 • велика кількість числа кадрів в секунду під час процесу запису і спостереження;
 • висока швидкість запису;
 • максимальне число каналів для камер;
 • можливість роботи з AHD;
 • робота з HDCVI;
 • робота з HDTVI.

Ці особливості значно розширюють коло використання гібридних відеокамер. AHD (технологія передачі даних з відеореєстратора) не вимагає відмінної якості кабелю. Для такої системи можна використовувати абсолютно будь-який провід. Зображення гарної якості може передаватися на відстані не більше 500 метрів. HDTVI технологія вимагає присутності звичайного коаксіального кабелю. Відеосигнал має високу точність і присутній дозвіл Full HD. Така система може вести запис з аналогових камер, так і з камер формату HD-TVI. Така технологія може працювати в сукупності зі старими системами відеоспостереження так і з новими системами.

Здатність роботи одночасно аналогових камер і IP дає можливість переглянути і зйомку, і архів, а також адмініструвати необхідні зображення. У разі якщо у споживача виходить з ладу камера аналогового характеру, то він може замінити її на IP і не порушувати загальну систему відеоспостереження. Стиснення інформації відбувається на рівні відеореєстратора і камер. З огляду на це, на комп'ютери доводиться мінімальне навантаження.

За допомогою гібридного відеореєстратора можна створити універсальну систему спостереження останнього покоління. Наприклад, у великому магазині можна встановити на певних точках різні відеокамери в залежності від чіткості необхідної картинки огляду, кількості пікселів, і під'єднати їх все до одного відеореєстратора, який може працювати з різними системами.

Таким чином, можна домогтися високого рівня безпеки за доступну вартість. У будь-який час можна буде змінити кожну з цих камер, і нова буде сумісна з гібридним відеореєстратором.

Застосування гібридних відеокамер

Гібридні відеокамери можна використовувати в різних сферах:

 • в великих магазинах і супермаркетах;
 • на платних автостоянках;
 • в офісах;
 • на підприємствах;
 • в дитячих установах;
 • в заміських будинках;
 • в громадських місцях.

Ця система відеоспостереження вважається оптимальною і універсальною для різних сфер діяльності. Тепер не доведеться підбирати відеокамери одного виробника або з однієї і тієї ж системою передачі даних з відеореєстратора.

Відеореєстратор має функцію детектора руху. Таким чином, якщо в заданій області зйомки гібридними відеокамерами з'являється рух, то реєстратор подає спеціальний сигнал і починає записувати кадри в прискореному режимі. Ця функція максимально економить місце на жорсткому диску. Можна відключити запис взагалі до появи будь-якого руху. У момент руху камери включаються і відеореєстратор працює в прискореному режимі. Така система виправдана для охорони складів виробничих приміщень. Також вона може використовуватися для запису в нічний час в офісах і непрацюючих магазинах.

Такі відеокамери прекрасно працюють в мережі. Це означає, що зображення може передаватися не тільки охоронцеві або начальнику, а й керівникові підприємства і навіть на відстані. Для цього необхідно підключити спеціальну програму через інтернет.

До відеореєстратора можна підключити достатню кількість гібридних камер для охорони і безпеки великого приміщення. Картинка і запис від цієї кількості камер не постраждає. Зображення буде чітке. Такі камери мають великий кругозір і можна встановлювати необхідні параметри за якістю та обсягом зображення.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину