Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Готові комплекти відеоспостереження - установка

Категорії

Готовим комплектів відеоспостереження віддають перевагу покупці, які не бажають детально розбиратися в підборі і монтажі кожної складової системи. Завдяки готовим комплектів, користувачі економлять час і сили. Подібні системи комплектації з максимальною сумісністю складових деталей між собою ідеальні для облаштування невеликих приміщень: квартири, заміського будинку, дрібного комерційного об'єкта та ін.

Важлива перевага готових комплектів & ndash; менша ціна. Якби кожен елемент системи відеоконтролю купувався окремо, покупець заплатив би за систему велику ціну.

Як вибрати готовий комплект відеоспостереження

 Готовий комплект відеоспостереження & ndash; це набір підібраних один до одного елементів, повністю готових до експлуатації і потребують мінімальної налаштування. Залежно від місця використання, комплекти діляться на внутрішні (для будинку, квартири), зовнішні (вуличні), комбіновані. За типом підключення пристрою розділяються на бездротові і дротяні. Негласно вважається, що провідні комплекси мають кращу якість трансльованого сигналу і більш стійкі до різних перешкод. На думку експертів, для відеоспостереження усередині приміщення підійдуть бездротові камери, а для зовнішнього контролю & ndash; провідні комплекти.

Виробники зазвичай вкладають в пропонований комплект систем спостереження наступні елементи: певне число камер, кабель для приєднання обладнання, відеореєстратор з жорстким диском, блоки живлення, пульт управління системою візуального контролю та інструкцію для користувача. У розширений комплект може входити відеореєстратор з монітором.

Монтаж IP відеоспостереження своїми руками

Популярність даного типу відеоспостереження пояснюється тим, що цю систему можна встановити на будь-якій ділянці прибудинкової території (як під'їзду, так і квартири) за умови, що існує можливість приєднання обладнання до Інтернету. При цьому власнику не потрібно купувати кабель.

Увага !!! Комплекти з IP камерами не підходять для монтажу на віддалених об'єктах (по типу гаража або дачного будинку), розташованих далеко від зони покриття мережі wi-fi.

Встановити IP відеоспостереження самостійно нескладно, тому що зазвичай в комплекті з IP камерою йде диск з програмою. Встановивши програмне забезпечення на комп'ютер, підключіть роутер за допомогою wi-fi. Введіть стандартний IP адреса в вікні & laquo; налаштування & raquo; в рядку пошуку (наприклад, 192.168.1.1.), забийте логін і пароль. Далі, висмикнувши мережевий кабель з роз'єму ПК, підключіться до зони Wi-fi.

Після установки на ПК програмного забезпечення, треба підключити камеру IP до мережі живлення і з'єднати її з роутером. У програмі, раніше встановленої на вашому комп'ютері, налаштуйте параметри мережі Wi-fi і відключіть провід мережі. Камера відеоспостереження повинна самостійно підключитися по бездротовій мережі до роутера після перезавантаження. Якщо все зроблено правильно, на монітор виведеться зображення, яке передається камерою IP.

Як встановити вуличне проводове відеоспостереження

Монтаж системи відеоспостереження починається з фіксації кронштейнів і установки на них камер в необхідних ділянках. Кабель рекомендується протягувати прихованим чином. Наприклад, якщо відеокамери монтуються вздовж лінії паркану, дроти укладають у викопану траншею. Не забудьте заздалегідь упакувати кабель в герметичну захисну трубу.

Якщо камеру необхідно повісити на стіну приватного будинку, то введення проводу виконують на місці кріплення відеокамери.

Важливо !!! особливу увагу приділіть висоті камер. Фіксуйте обладнання на такій висоті, щоб на отриманому зображенні були помітні особи зловмисників. Закріпивши камери на великій висоті, ви не зможете докладно розглянути зовнішність злочинців. З іншого боку, при невисокій установці відеоприладу можуть бути розбиті сторонніми особами.

Орієнтуючись на схему з інструкції до готового комплекту відеоспостереження, підключіть проводи до камер і далі приєднайте їх до відеореєстратора. Переконавшись, що мережа працює, з'єднайте монітор з відеореєстратором і перевірте транслюється зображення. Останній крок & ndash; настройка області огляду камер. Просто повертайте обладнання в потрібному напрямку, поки не досягнете оптимального кута огляду на моніторі.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину