Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Інноваційна система ePoE від Dahua Technology

Категорії

Корпорація Dahua Technology є провідним виробником і розробником рішень в сфері відеоспостереження. Нещодавно було заявлено про новий впровадженні компанії - пристрій, що підтримує новий стандарт харчування по лініях LAN (протокол ePoE). Технологія має на увазі наявність камер, світчей, мережевих video реєстраторів.

Застосовуючи IP систему відеоспостереження для з'єднання камери і світча або реєстратора з вбудованим комутатором доступно задіяти лінії протяжністю до 0,8 км. Дана інновація випередила розробки Ethernet і POE для роботи з комутаціями, у яких довжина проводу між мережевими портами не може перевищувати ста метрів. Зручно, що не знадобляться жодні пристосування для розширення мережі Ethernet або допоміжні свитчи.

Відмінні риси продукту:

  • удосконалена розсилка через PoE;
  • avto настройка - PnP;
  • підходить для переходу з аналога на цифру.

Мережеві камери ePoE

Цифрові камери типу ePoE доступні для покупців з літа 2017. Вони гарантують дозвіл від 1080P до 4K і представлені в різних видах: корпусні, пальчикові, сферичні, камери віддаленого відеоспостереження. До камер підходять об'єктиви зі змінною фокусною відстанню (Varifocal Lens) і об'єктиви з фіксованою фокусною відстанню, що дозволяє вирішувати будь-які поставлені завдання.

Будучи елементом серії Eco-savvy 3.0, камери наділені такими рисами: інтелектуальне відео виявлення, детектування осіб, стиснення Smart H.265 +. Дані камери ідеально впораються з передачею інфо на віддалі.

Мережеві video реєстратори ePoE

IP відеореєстратори з'явилися в спеціалізованих магазинах з початком осені 2017. Мережеві відеореєстратори ePoE наділені вісьмома зеленими портами і підтримкою передачі на віддалі при підключенні до video камерам ePoE. Для жорстких дисків різних обсягів виробник створив три моделі з портами 2/4/8 SATA. Застосовується високоефективне кодування відеозображень H.265 (HEVC), яке підтримує апаратне перетворення закодованого зображення 4к контенту (Н265) для шістнадцяти каналів з дозволом 1080P або чотирьох каналів з 4K при online демонстрації файлів.

Будучи складовими лінійки Pro, вони підтримують такі функції як & laquo; айпі & raquo; детекция, відео аналітика осіб. Дані відеореєстратори здатні функціонувати з камерами і комутаторами володіють набором класичних можливостей і можуть бути задіяні для зміни відпрацьованого своє оснащення.

Мережеві комутатори ePoE

Світчі PFL2106-4ET-96 з підтримкою технології підключення ePoE PFL2106-4ET-96 представлені в продажу з осені 2016 року. Виробник забезпечив їх чотирма роз'ємами ePoE з цифровою передачею PoE на віддалені відстані за умови інтеграції з камерами ePoE. Вони функціонують за технологією PnP і для обміну даними на віддалених відстанях не вимагають допоміжних налаштувань.

Мережеві комутатори ePoE розроблені таким чином, щоб відповідати вимогам промоборудованія, функціонувати при температурному розбігу від мінус тридцяти до плюс шістдесяти п'яти градусів за Цельсієм, наділені захистом від удару блискавки.

Використання даних технологій дозволяє непогано заощаджувати за рахунок того, що для їх розміщення не потрібно окремого приміщення з особливими умовами. Крім того вони інтегруються з & laquo; айпі & raquo; камерами що не підтримують технології ePoE.

Застосування

Якщо video спостереження здійснюється на великих об'єктах (складські приміщення, територія парку, паркінг), то камери, як правило, розміщуються в різних зонах на видаленні від центру автоматичного контролю, відстань може перевищувати і сто метрів. Грамотної мірою буде застосувати повторювачі сигналу - фізичні пристрої, що повторюють вхідний сигнал.

Це рішення дозволить розширити дистанцію передачі сигналу, правда при цьому підвищаться витрати на закупівлю обладнання і його монтаж. Щоб встановити ретранслятор знадобиться розподільний електричний шафа. Технічне обслуговування в такому випадку стає складніше, особливо якщо виникнуть які-небудь неполадки.

Інший варіант передачі інформації на віддалені відстані це застосування ВОЛЗ. Для цього буде потрібно прокласти кабель на основі волоконних світловодів. Маніпуляції з волоконно-оптичними лініями зв'язку можуть додати проблем в тому випадку, якщо камери розміщені на великій території врозкид. При подібній ситуації IP-система ePoE від Dahua забезпечує наступний вихід. Технологія ePoE підтримує передачу даних на дистанцію до 0,8 км за звичними Ethernet-кабелів Cat5. Даний прийом робить більш простим розташування елементів мережі, гарантує високонадійних і зменшення витрат на монтаж.

При відході від АЕУ до межсетевому протоколу IP реально задіяти яка використовувалася коаксіал кабелю. Такий захід зменшить витрати на монтаж і забезпечить виконання трьох етапів:

  • адаптування & laquo; айпі & raquo; video сигналу;
  • з'єднання RJ45 з коаксиалом;
  • передачу по кабелю напруги.

Блок живлення через електричний кабель LR1002 підключається до роз'єму Ethernet IP-камери або свитчу однією стороною і до BNC-роз'єму іншого. IP-система ePoE гарантує передачу інформації на дистанцію в тисячу метрів. Реалізація поставленого завдання відрізняється простотою, ефективністю і економічністю.

Висновок

В протоколі ePoE від Dahua задіюється модульна кодування 2D-PAM3 і виконується двосторонній спосіб передачі даних. Новітня технологія забезпечує чіткий функціонал і дає можливість не витрачати великих коштів на проводку.

 


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину