Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

IP камери відеоспостереження

Категорії

Як вибрати ip камеру відеоспостереження для приміщення хвилює все більшу кількість людей, так як цей девайс підкорює своєю функціональністю і гнучкістю налаштувань. IP-відеокамери успішно використовуються на вулиці і в приміщеннях. Їх купують для спостереження за співробітниками, дітьми, нянями, обслуговуючим персоналом. Системи з ip-камерами встановлюють на складах, будмайданчиках, на парковках, в кінотеатрах і ін.

Як підключити ip камеру

Як підключити ip камеру & mdash; важливий момент, адже в залежності від проектованої системи її можна підключати до ПК або до локальної мережі.

Для підключення відеотехніка цього типу до ПК потрібно мати кабель Ethernet (патч-кор). Один кінець кабелю підключається до мережевої карти комп'ютера, а інший & mdash; до роз'єму відеокамери.

Потім потрібно налаштувати властивості мережевого підключення (як & mdash; вказується в інструкції), попередньо підключивши відеокамеру до електромережі. Задавши потрібні настройки ip-камери відеоспостереження, необхідно встановити ПО, що додається до відеопристрою, або набрати в адресному рядку браузера IP-адреса відеокамери. Після таких дій у вікні браузера має з'явитися зображення, що транслюється пристроєм.

Питання, як підключити ip камеру до локальної мережі, насторожує новачків, але складного нічого немає ,: якщо локальна мережа вже прокладена, то відеокамера підключається до гнізда комутатора Ethernet.

Як працює ip відеоспостереження

Є аналогові і цифрові відеокамери, що працюють на різних стандартах.

Цифрові пристрої оснащуються ПЗС матрицею (фотоприймачем), мережевим контролером і мікропроцесором. Також в їх конструкцію входить об'єктив, ip-сервер, оптичний фільтр, ПО і ip-адреса, що значно розширює можливості.

IP відеокамери вміють: проводити відеозйомку, оцифровувати, стискати і передавати відеоінформацію по мережі.

Більш просунуті пристрої оснащуються можливістю підтримки електронної пошти, детекторами руху та ін.

Як вибрати ip камеру відеоспостереження

Складно визначитися, яку вибрати ip камеру відеоспостереження для будинку, адже на ринку пропонується безліч різних моделей .

Приступати до вибору ip-камери для розміщення потрібно з постановки завдань.

Ви повинні чітко розуміти і знати: де потрібно встановити пристрої, чи будуть вони помітні, чи достатньо в місці установки освітлення, хочете ви отримати чітку картинку з усіма подробицями або досить оглядового виду, чи буде камера повертатися за об'єктом і т.д .

Коли всі відповіді продумані і осмислені, тоді питання, як вибрати ip камеру відеоспостереження для будинку, вирішиться сам собою.

Телефонуйте нашим фахівцям, і вони розкажуть, як працює і яку вибрати ip камеру для приміщення.

 

Установка камер відеонблюденія в Харкові


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину