Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження

Категорії

Камери відеоспостереження міцно увійшли в систему безпеки будинку і офісу. Відкритим залишається питання, як вибрати найбільш оптимальний варіант системи, точно відповідний для відеонагляду за конкретною ділянкою квартири, офісного приміщення або вулиці.

IP-камери

Розробки останніх років використовуються як для відеонагляду в закритих приміщеннях, так і на вулиці. Технічні характеристики варіюються в залежності від конкретної моделі, при повному збереженні параметрів зображення.

Дозвіл IP-камер має новий стандарт 4К, (12 Мп), в порівнянні зі звичайною кімнатної камерою це в 12 разів більше. Нові технології забезпечують контроль за об'єктом, використовуючи передачу даних двома способами.

 1. Можливо підключення камери до комп'ютера або відеореєстратора через кабельні магістралі, використовуючи систему передачі даних PAL або NTSC.
 2. Використання бездротової передачі даних за допомогою системи Wi-Fi, 3G, 4G.

Камери для приміщень

Особливістю даних систем є невеликі розміри. Їх зручно монтувати в стіни, стеля і т.д., при цьому не порушуючи загальний інтер'єр приміщення. Моделі можуть мати купольний, циліндричний або плоский корпус, який не обладнано додатковими засобами захисту.

Відеокамера повинна мати мінімальний дозвіл в 1 Мп., Щоб отримати якісне зображення кімнати ок.50 кв.м.

Контроль відкритих ділянок території і вулиці

Камери, які використовуються на відкритих територіях мають високу ступінь захисту корпусу від зловмисників, не схильні до критичного зміни температур, завдяки вбудованій термоподушке внутрішнього кожуха. Кабелю підключення оснащені захисною оболонкою і датчиками.

Практично всі відеокамери мають великий кут огляду (варіофокальний або фіксований) і оптимальне дозвіл, яке передає зображення в одній з трьох позицій:

 • Панорамне.
 • Приблизно-середнє.
 • Портрет.

При виборі камер для контролю за вулицею, рекомендується звертати увагу на технічний параметр: чутливість. Для задовільного відеонагляду в темний час доби або в умовах недостатнього освітлення, камера повинна відповідати параметру чутливості не більше 0,01 лк.

Для поліпшення якості даних в камерах, що працюють вночі, використовується інфрачервоний фільтр. Наявність в системі спостереження електронних шліц або об'єктив з саморегулюючим діафрагмою дозволять отримувати дані високої чіткості при будь-якому освітленні. Камери, що забезпечують нагляд за територією великого периметра, оснащуються об'єктивами з найбільш високим дозволом, це забезпечується аналоговою системою AHD, TVI і CVI.

Ціни

Вартість системи: камера відеоспостереження, магістралі підключення, додаткові комплектуючі, залежить від заводських параметрів обладнання (тип камери, відстань фокуса, максимальний дозвіл, ІК-відстань) і від виробника. Китайські моделі мають ціну, як правило, на 30-50% дешевше європейських, якість відповідає ціні.


Відеокамери як китайського так і європейського виробництва поділяються на такі категорії:

 1. Економні. Відеокамери мінімального дозволу до 1,3 Мп., З малими параметрами передачі кольору і чутливості. Оптимальний варіант для установки на стелю в приміщеннях до 50 кв.м. Мають відстань фокуса до 4 м. Відрізняються довгим терміном експлуатації при мінімальних технічних перевірках. Найбільш затребувані на ринку моделі Dahua DH-HAC-HDW1000RP.
 2. Бізнес-варіант. Виробники даного сегмента відеокамер оснащують свої моделі усіма новими технологіями. Ці камери призначені для установки у великих бізнес-центрах, офісах по периметру об'єктів, що охороняються, на вулиці. Система відеонагляду включає в себе об'єктиви високої чутливості, кольору з оптимально високим дозволом. Фокус відеокамери досягає 100м.
 3. Моделі преміум. Дані відеокамери мають найбільш високі технічні параметри та додаткові функції: система розпізнавання осіб, автоматичне виправлення викривлень, огляд 360, та ін.

При виборі камери відеоспостереження слід точно визначити, які дані потрібно отримати за допомогою нагляду і в яких умовах обладнання буде експлуатуватися.

 1. Площа огляду.
 2. Умови освітлення.
 3. Чіткість зображення.
 4. Режим запису.
 5. Звуковий супровід.
 6. Умови перегляду даних.

Відповівши на ці питання, досить просто визначитися з вибором і заощадити кошти.

 


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину