Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Який купити комплект відеоспостереження

Категорії

Відеокамери спостереження вже перестали бути дивиною. Системи охорони різного рівня складності можна побачити не тільки в супермаркетах, складах і банках, але і в приватних будинках, квартирах і дачах.

Хтось вибір і установку охоронного комплекту повністю довіряє фахівцям, а хтось вирішує все виконати власноруч і тому вивчає, як вибрати комплект відеоспостереження, щоб система працювала без збоїв.

Давайте розглянемо найважливіші параметри, про які потрібно знати і пам'ятати, щоб вас радував комплект відеоспостереження, а питання як вибрати & mdash; став простим завданням.

Комплект відеоспостереження: як вибрати

Вирішуючи, який купити комплект відеоспостереження, перш за все, визначимося, де буде встановлено камери спостереження, це можуть бути системи:

- вуличні : камери встановлюються на вулиці, тому потрібно правильно вибрати діапазон робочих температур (хоча б від -30 до50 & deg; С), також вуличні відеокамери повинні бути надійно захищені від вандалізму і несприятливих погодних умов ( пилу, вологи тощо.).

- внутрішні : температура експлуатації також важлива, але вимоги, як правило, менш суворі, оскільки апаратура встановлюється всередині приміщень, антивандальне виконання вибирається за бажанням і ситуації (якщо є загроза, що камеру можуть вивести з ладу, то краще вибрати захищене виконання); наприклад, підходять купольні камери, які кріпляться під стелею і малопомітні.

- комбінований варіант: комплект відеоспостереження, оснащений камерами для інсталяції на вулиці і всередині будівель незамінний для організації контролю над входом в будівлю і, власне, приміщеннями.

Який краще вибрати комплект відеоспостереження - кожен вирішує сам, але краще все-таки проконсультуватися з фахівцями, адже пропоновані системи відрізняються як кількістю і типом використовуваних відеокамер, так і кріпильними системами, довжиною і видом кабелів, наявністю інфрачервоного підсвічування для зйомки в темряві, а також іншими параметрами. Який вибрати варіант & mdash; краще вирішити в тандемі з професіоналами.

Якість запису і спосіб зберігання інформації

Дозвіл запису - важливий момент при купівлі комплекту відеоспостереження, як вибрати систему & mdash; не буде проблемою, якщо ви запам'ятаєте, що є камери з високою чіткістю запису (HD) і аналогові апарати, що дають менш чітку картинку. Запис відео високої роздільної здатності потребує наявності достатнього місця для зберігання на & nbsp; жорсткому диску. Зйомка може проводитися в режимі реального часу або при наявності руху.

Зберігати отримані записи можна на жорсткому диску, в "хмарі", на віддаленому ПК і, навіть, на мобільних пристроях.

Отже, завдання як вибрати комплект відеоспостереження вирішиться швидко і оптимально, якщо ви:

- ретельно продумає систему (де і яка камера буде стояти, яким має бути якість зображення, кут огляду відеокамери, наявність ІП, температурний діапазон роботи і т.п.)

- виберете, де будуть зберігатися дані & mdash; в ідеалі архів повинен записуватися на зовнішнє сховище

- визначтеся, чи потрібен постійний моніторинг системи

- передбачте перспективу розширення системи (чи можна буде додавати камери)

Знаючи чіткі відповіді на дані питання, проконсультувавшись з фахівцем, ви будете знати який краще і отримаєте оптимальний комплект відеоспостереження, як вибрати & mdash; перестане бути проблемою.

 

AHD камери в інтернет-магазині Світ Безпеки


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину