Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Яку камеру відеоспостереження вибрати

Категорії

Від роботи камери відеоспостереження багато в чому залежить ефективність всієї охоронної системи. Адже саме вона відповідає за картинку, що надходить на монітори, відеореєстратори і т.п. І тому всіх, хто планує вдосконалювати вже & nbsp; наявну або будувати нову систему охорони, цікавить, як вибрати камеру відеоспостереження для будинку, для квартири або для вулиці.

Яка краще & mdash; відповісти однозначно неможливо, так як для різних завдань потрібно вибирати свій тип камери спостереження.

Вуличні і внутрішні камери відеоспостереження

Перш за все, потрібно визначитися яку камеру відеоспостереження вибрати за місцем експлуатації: є внутрішні, для будинку, для квартири, для офісів і інших приміщень, що використовуються в будівлях, і є для інсталяції на вулиці.

Вуличні камери відеоспостереження повинні бути в герметичному корпусі з функцією підігріву для роботи при низьких температурах, з сонцезахисним козирком, і, бажано, з інфрачервоним підсвічуванням. Вибираючи пристрої спостереження для вулиці потрібно уточнювати робочий діапазон температур, щоб в морозну погоду камера спостереження не відключилася через невідповідність режиму експлуатації.

Як вибрати камеру відеоспостереження & mdash; непросте питання, що вимагає відповідального підходу, адже типів пристроїв досить багато, і яка краща, визначається спектром завдань. Що вже говорити про вибір системи відеоспостереження.

Види камер відеоспостереження

  • купольні: монтуються на стелю, малопомітні;
  • стандартні: найпоширеніші, монтуються за допомогою кронштейну на будь-якій поверхні (стіна, стеля та ін.), Можуть оснащуватися об'єктивами з необхідним кутом огляду, для вулиці камери спостереження цього типу потрібно ховати в термокожух;
  • безкорпусні (модульні): необхідні для прихованої зйомки, можуть міститися в термокожух, інсталюватися в будь-який корпус в потрібному місці, являє собою об'єктив, прикріплений на плату з мікросхемами;
  • мініатюрні: незамінні там, де не слід привертати увагу або небажано порушувати дизайн інтер'єру, можуть бути різних форм (овальна, циліндрична та ін.);
  • закамуфльовані: схожі на датчики охорони або пожежної сигналізації, необхідні для прихованого спостереження
  • поворотні: оснащені режимом патрулювання, повертаються & nbsp; в різні боки, можуть видаляти або наближати об'єкт;
  • вуличні: оснащені герметичним корпусом з підігрівом і сонцезахисним козирком.

Кут огляду

Ще одним важливим фактором, що впливає на те, яку камеру відеоспостереження вибрати для квартири, для будинку або для вулиці, є кут огляду.

Кут огляду - характеристика об'єктива камери спостереження. Яка краще відеокамера, визначається завданнями: потрібно переглядати велику територію або тільки об'єкт, але в деталях. Наприклад, кут огляду людського ока & mdash; 60-70 & deg;.

Для контролю над периметром великій території слід вибирати кут від 40 & deg; і менше, але в такому випадку, наприклад, ви не розглянете особа людини, що знаходиться від камери спостереження на відстані 10м. Є об'єктиви з автоматичною діафрагмою, в яких можна змінювати кут огляду.

Підіб'ємо підсумки: як вибрати камеру відеоспостереження для будинку, для квартири або для вулиці & mdash; завдання, яке вирішується правильно, якщо враховувати технічні можливості пристрою і мета монтажу.

Ми розглянули лише основні характеристики, а більш детальну технічну інформацію (дозвіл, чутливість і ін.) Нададуть наші фахівці, телефонуйте їм за телефонними номерами, вказаними на сайті.

 

Купити комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину