Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Лінзи: ключова ланка в доставці формату 4K

Категорії

Не так багато ще було написано про проблему пошуку сумісних об'єктивів високої продуктивності для використання в системах 4K. Без сумісного об'єктива, об'єктив може стати обмежуючим фактором в системі і витрачати інвестиції доставки суб-4К зображення, ефективно знижуючи загальну продуктивність системи дозволу зображення.

Є декілька популярних 4K датчиків від Sony, в IMX172 і IMX226. Оскільки розміри датчика не набагато більше, ніж нинішні розміри сенсорів (датчиків 5-мегапіксельними, наприклад), але кількість пікселів значно вище, що означає, що розміри пікселів менше.

Без сумісного об'єктива, об'єктив може стати обмежуючим фактором в системі і витрачати інвестиції доставки суб-4К зображення, ефективно знижуючи загальну продуктивність системи дозволу зображення.

Наявність об'єктивів, які можуть вирішити ці маленькі пікселі обмежена. Є деякі з фіксованою фокусною відстанню системи машинного зору лінзи, пропоновані деякими виробниками камер. Наявність об'єктивів із змінною фокусною відстанню, які дають установника більший контроль над тонким налаштуванням поля зору (а також меншу кількість типів лінз на замовлення) дуже обмежена, але має збільшитися в найближчі кілька років.

Чим менше 4K датчик зображення (1 / 2,3 дюйма) буде використовуватися для більш низької вартості 4K камери.

Невеликий розмір пікселя буде призводити до зниження якості зображення в умовах низької освітленості, так як пікселі не може фізично зібрати якомога більше світла, як у більшого (1 / 1,7 дюйма) 4K датчик зображення. А менші 1,55-мікронного розміру пікселів цього датчика потрібно об'єктив бути в змозі розрізнити 300 пар ліній на міліметр з хорошою контрастністю, складним завданням, що вимагає високої точності оптики. З іншого боку, чим більше 1 / 1,7-дюймовий сенсор з пікселем розміром 1,85 мікрон вимагає лінза бути в змозі розрізнити тільки 270 пар ліній на міліметр з хорошим контрастом - це дещо простіше завдання, але вимагає великих об'єктивів, що робить обидва датчика і об'єктив буде дорожче.

Камери 4K і лінзи як і раніше виробляються в невеликому обсязі, так що також робить їх більш дорогими. І

вищі дозволу об'єктиви для підтримки менших розмірів пікселів збільшує складність і вартість лінз. Але без цих високих лінз продуктивність, інвестиції витрачені даремно і обіцянку 4K не буде досягнута.

 

Вуличні відеокамери купити недорого в Харкові


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину