Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Мультістандартний hd і full hd камери

Категорії

Камери відеоспостереження високої чіткості все частіше використовуються при організації спостережних систем, замінюючи аналогові і IP пристрою відеозйомки. Причиною тому ряд переваг мультістандартних hd і full hd камер, які ми розглянемо в цій статті.

Особливості та переваги відеоспостереження з високою роздільною здатністю

Камери відеоспостереження високого дозволу купують, перш за все, завдяки відмінній якості переданого зображення. Картинка виходить деталізованої, чіткої, з прекрасною передачею кольору, завдяки чому можна добре роздивитися обличчя людей, банкноти, номерні знаки, відстежити дії людей і отримати іншу важливу інформацію.

Мультістандартний hd і full hd камери & mdash; це сучасні пристрої, що дозволяють записувати відео з чудовою чіткістю картинки. Але слід пам'ятати, що гарна якість зображення займає багато місця на пристрої зберігання даних.

незжатими відеосигнал з камер відеоспостереження високої чіткості без затримок і перешкод передається на пристрій по коаксіальному кабелю довжиною до 500 м.

Мультістандартний hd і full hd камери об'єднали в собі переваги аналогових і IP-камер: вони дають якісне зображення, яке надходить без втрати характеристик на носій. Так, якість передачі картинки приблизно в 5 разів вище, ніж в аналогових відеопристроях. Якість звуку з камери відеоспостереження високої чіткості також гідне.

До переваг відноситься і те, що відеоспостереження з високою роздільною здатністю можна організувати, замінивши аналогові відеопристрої hd і full hd відеокамерами, використовуючи вже прокладені коаксіальні кабелю.

Важливою перевагою для охоронних систем є масштабованість зображення, що отримується завдяки гарній деталізації відеоматеріалу. При необхідності можна збільшувати картинку, наближаючи досліджуваний фрагмент без втрати якості. Така властивість важливо, коли мова йде про організацію відеоспостереження на територіях великої площі.

Легкість установки & mdash; ще одна перевага при організації спостереження з дозволом hd і full hd. Підключити пристрої зможуть фахівці, що не володіють глибокими знаннями в області IТ технологій, необхідних для правильної установки ip-камер.

Подібно звичним видам відеопристроїв відеокамери розглянутого типу можна розділити на внутрішні і зовнішні.

Завдяки ряду істотних переваг відеоспостереження з високою роздільною здатністю все частіше встановлюється в системах охорони, замінюючи аналогові пристрої з більш низькою якістю відеозображення.

Звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам більше інформації про переваги мультістандартних відеопристроїв, а також, допоможуть вибрати оптимальну модель.

& nbsp;


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину