Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Організація відеоспостереження в невеликому офісі / торговій точці на базі Hikvision DS-2CD2420F-IW

Категорії

Сучасний формат бізнесу передбачає активне використання інтернет-технологій, тому зміст великих офісів сьогодні не актуальне - так само, як і невеликих торгових острівців в торгових комплексах і розважальних центрах, які змінили великі дорогі магазини.

У невеликих офісах, також, як і в торгових острівцях, часто покладаються на централізовану систему відеоспостереження, встановлену орендодавцями. І в цьому полягає велика частина проблеми: по-перше, не завжди є можливість доступу в відеоархів орендодавця. У випадках НС - розбійного нападу, крадіжки, акту вандалізму це просто необхідно, однак буває сильно затягнуто за часом. По-друге, не завжди в таких архівах якість відеозапису дозволяє щось розібрати, особливо, якщо відеозйомка не носить спрямованого характеру.

Сучасний формат організації точок продажів і офісів вимагає сучасних рішень, таких як установка бюджетної, але ефективної системи власного IP відеоспостереження.

Призначення систем IP відеоспостереження

  • Забезпечення порядку і дисципліни в офісі і на торговій точці: співробітники, які знаходяться під цілодобовим відеоспостереженням, більш відповідально підходять до виконання трудових обов'язків і дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку.
  • Ефективний контроль дій персоналу: відеоспостереження дозволяє оцінювати об'єктивні дії співробітників, а також коректність їх розмов з клієнтами і раціональність використання робочого часу, запобігти розтрати і розкрадання.
  • Забезпечення безпеки працівників і майна: відеозапис дозволить ефективно обчислити і передати правоохоронним органам зловмисника, а також стане доказом протиправних дій.
  • Цілодобовий запис відвідувачів: дозволяє оцінити трафік, години пік попиту і провести оцінку «прохідності» торгової точки або офісу продажів, проаналізувати цільову аудиторію покупців.
  • Вирішення спірних питань з відвідувачами: відеоспостереження дозволяє ефективно вирішувати виникаючі претензії - наприклад, встановити факт хамства по відношенню до клієнта або необгрунтованість даної претензії і т.д.
  • Демонстрація якості сервісу на сайти компанії: хороша реклама як і раніше, двигун торгівлі: розміщення демо-записів про те, який сервіс надають Ваші співробітники і наскільки задоволені інші відвідувачі, сприяє підвищенню ділової репутації та іміджу компанії.

Системи IP відеоспостереження дозволяють відстежувати вибраний об'єкт в режимі реального часу в будь-якій точці світу за допомогою мережі інтернет, а так само записувати інформацію і забезпечувати цілодобовий віддалений доступ до архіву. Таким чином, відсутня необхідність особистої присутності в цілях контролю: Ви можете ефективно управляти персоналом точки або офісу продажів з дому, перебуваючи у відрядженні, відпустці або будь-якому іншому місці, маючи тільки будь-який гаджет, який підтримує доступ до мережі Інтернет.

Як швидко і недорого реалізувати невелику систему відеоспостереження

Сучасний офіс або торгова точка активно використовують у своїй роботі мережі Інтернет. Це дозволяє активно встановлювати невеликі системи відеоспостереження, використовуючи можливості передачі даних через канали GPRS, 3G, 4G або LTE. Відеозображення можна переглядати з будь-якої точки доступу в Інтернет або з мобільного телефону під управлінням ОС Android.

Комплект IP відеокамера Hikvision DS-2CD2420F-IW (2.8 мм) + карта пам'яті включає в себе:

  • Відеокамеру Hikvision DS-2CD2420F-IW (2.8mm) IP;
  • Карту пам'яти - 64 Gb;
  • Блок живлення - 1 А.

Для організації IP відеоспостереження буде потрібно бездротової інтернет від маршрутизатора (роутера). Модель оснащена модулем Wi-Fi, забезпечуючи доступ до мережі. Вбудований мікрофон і динамік, оснащення датчиком руху з радіусом дії 10 м дозволяє проводити високоякісну оперативну зйомку з високою роздільною здатністю.

Пристрої оснащені тривожними входами для підключення охоронних датчиків, що дозволяє інтегрувати систему відеоспостереження в локальну мережу безпеки. Можливість передачі інформації з камери на будь-який комп'ютер або ноутбук - для організації архіву постійної відеозйомки. SD-карта пам'яті зберігає інформацію, яка записується по спрацьовуванню датчика руху.

Проста настройка комплекту відеоспостереження не вимагає особливих навичок і знань, однак ви можете замовити послугу монтажу і налаштування обладнання на місці разом з комплектом IP відеосистеми.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину