Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Панорамні камери відеоспостереження

Категорії

360-камери - нові технології відеоспостереження

IHS недавно передбачив, що 360-градусні камери і технології спостереження будуть відчувати двозначне зростання протягом наступних кількох років. Такі галузі, як роздрібна торгівля бачать зростання крадіжок і можуть скористатися такими зростаючими технологічними можливостями, розглядаючи інвестиції в передові, економічно ефективні технології камери, які є не тільки привабливим, але і більш необхідним, ніж будь-коли.

Традиційні похило-поворотне-зум (PTZ) камери захоплюють вузьке поле зору і вимагають рухомих частин для сканування всієї площі, тому ці камери набагато більше схильні до механічних пошкоджень. Камери PTZ також записують тільки те, що вони бачать в їх поле зору і можуть легко пропустити критичний подія, якщо камера дивиться кудись ще в той час. Вони також не мають функції масштабування в межах записаних зображень, які можуть негативно вплинути на рівень ситуаційної обізнаності, що має вирішальне значення для безпеки персоналу, про що свідчить в надзвичайних ситуаціях і офіційних розслідувань.

Переваги панорамних відеокамер

Панорамні камери відеоспостереження використовують ширококутні об'єктиви для запису всієї сцени і події, що дозволяє повною ситуаційної обізнаності без будь-яких сліпих плям. Захоплені кадри передаються в режимі реального часу співробітникам служби безпеки для панорамування, нахилу і масштабування & nbsp; & nbsp; через всю сцену. Якщо щось трапиться, вони можуть стежити за дією до, під час і після того, як подія відбулася, а передача також може бути зроблена заднім числом повз записаних зображень. Крім того, потужні Видеоаналізатор можуть допомогти в аналізі сцени і допоможуть & nbsp; надати дуже цінну інформацію, таку як теплова карта, час витримки, вхід / вихід лічильника розміщення, вторгнень і т.д. зниження & nbsp; витрат.

Оскільки одна камера охоплює таку велику область, 360-градусні камери & laquo; риб'яче око & raquo; дають можливість зменшити кількість камер, & nbsp; необхідних для забезпечення додатків, навіть великомасштабних об'єктів, таких як музеї, паркування або вуличні перехрестя. В результаті & nbsp; кінцеві користувачі мають значний аванс по установці і скорочення витрат камери, а також підвищення ситуаційної поінформованості.

Застосування 360-панорамних камер

Є цілий ряд галузей, які отримають більшу користь від впровадження технології 360 градусних камер в свої системи по забезпеченню безпеки. Роздрібні магазини - від торгових центрів до вуличних бутиків - можна використовувати на 360 градусів рішення для моніторингу потоку & nbsp; & nbsp; трафіку клієнтів, керувати розміщенням персоналу і припинити будь-які крадіжки або шахрайської діяльності, правильно ідентифікуючи його. В отриманні більш ситуаційної обізнаності, ці підприємства можуть навіть виявити закономірності в клієнтів або поведінки персоналу для запобігання усадки і поліпшити їх маркетинг і зусилля для продажів.

360-панорамні камери сьогодні здатні працювати в екстремальних умовах низької освітленості, що дозволяє об'єктам, які мають недостатнє освітлення, отримувати вигоду з нагляду біля складів або виробництв, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників, незалежно від погодних умов, у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Міське відеоспостереження цілком може отримати вигоду з 360-градусної камери спостереження, яка може допомогти поліції підбирати ситуаційну обізнаність в реальному масштабі часу, щоб правильно оцінити рівень надзвичайної ситуації і розгортання допомоги, сумірною з ситуацією під рукою. Відділи можуть також заощадити на вартості установки камери шляхом розміщення меншої кількості камер в дискретних, оптимальних місцях і використовуючи можливості відеоаналітики, щоб точно визначити злочинну діяльність.

360-градусні камери щодня покращуються, і майбутнє відеотехніки обіцяє ще більші можливості, від запису 3-D і більш універсальною сумісності, для світлового поля і теплової чутливістю. Оскільки ця технологія розвивається і стає дешевше у виробництві, то це стане необхідним, щоб піти від застарілих або аналогових систем на користь IP-сумісних рішень, які можуть ефективно працювати в багатозадачному режимі і поліпшення бізнес-операцій і зусиль по забезпеченню безпеки. </P >

 

Купити обладнання для відеоспостереження в інтернет магазині Світ Безпеки


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину