Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Чому системи безпеки на основі "хмари" не завойовують малий і середній бізнес

Категорії

Хмарні технології та відеоспостереження в якості сервісу (VSaaS), представляються ідеальним варіантом для малих і середніх підприємств. VSaaS обіцяє низьку сукупну вартість володіння, низькі експлуатаційні витрати, а також можливість масштабування вгору або вниз відповідно до потреб бізнесу. Проте, обмеження пропускної здатності роблять його придатним тільки для домашніх систем або для дуже малого бізнесу на даний момент.

"Більшість клієнтів з малих і середніх підприємств, не вибирають хмарні системи зберігання даних , оскільки вони як і раніше відносно дорожче місцевого зберігання протягом певного періоду часу. Клієнти віддають перевагу моделям, що мають & laquo; локальне сховище, віддалений доступ "- тобто, відео зберігається на об'єктах, але можна отримати віддалений доступ, - уточнює Jumbi Edulbehram, регіональний президент Північної і Південній Америці в Oncam.

При розумній вартості місцевого зберігання, з огляду на обмеження і більш високу вартість хмарних систем зберігання даних, локальне сховище воліють переважна більшість. "Віддалений доступ має важливе значення, і в той час як хмарні керовані рішення відмінно підходять для управління декількома майданчиками, більшість одномісних підприємств задоволені локальним сховищем до тих пір, поки вони можуть отримувати доступ до нього, - каже Аlex Asnovich, директор по маркетингу в Північній Америці в Hikvision США. - Це, так би мовити, деякі підприємства, які мають вищу ступінь ризику, такі як ювелірні магазини і банки, можуть вибрати комбінацію локального / хмари або хмарні рішення, щоб краще забезпечити вигляді про докази. "

"Для середніх організацій, цілісність даних в хмарі і питання пропускної здатності, які призводять до зниження продуктивності, стають основною перешкодою для використання. Зрештою, об'єкти середнього бізнесу хочуть перейти на технології з IP-підтримкою і спостереження високої чіткості, щоб стимулювати експлуатаційну ефективність. Але стикаються з проблемою пропускної здатності, які уповільнюють хід подій і перемагають рішення поновлення в першу чергу, - пояснює Брайан Сонг, MD з IDIS Europe.

Обмеження пропускної здатності перетворює потокове відео і хмарні системи зберігання даних в недоцільні. Більшість малого і середнього бізнесу не мають пропускну здатність, необхідну для передачі відео у форматі високої чіткості, а в основному може передавати відеопотік набагато нижчої якості (більш низькі дозволу і частоти кадрів), ніж те, на що їх системи здатні. Крім того, потокове відео в хмару може створювати перешкоди іншим підключених до Інтернету додатків, таких як операції по кредитній карті і точки продажу систем. Проте, не дивлячись на не вибір на користь хмарного зберігання, малі та середні підприємства все частіше використовують можливості віддаленого доступу до відео, що зберігається на місці.

 

Додаткове мережеве обладнання для систем відеоспостереження


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину