Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Побудова систем відеоспостереження з використанням оптоволокна

Категорії

IP відеоспостереження незамінне при організації систем безпеки. Його переваги поширюються на багато аспектів від зручності монтажу до високої захисту від перешкод і відмінної якості картинки.

Трансляція сигналу по оптико-волоконний кабель

Один з найвигідніших варіантів це переміщення сигналу по волоконно-оптичному кабелю, що дозволяє повідомляти чималий обсяг інформації на дистанцію перевищує сто двадцять км. Завдяки інноваційним досягненням за ряд минулих років якість передачі сигналу підвищився, а вартість оснащення знизилася, тепер швидкість трансляції сигналу по оптоволокну становить до одного Гбіт / сек.

Сильні сторони передачі video сигналу по оптоволоконному кабелю:

 1. Min втрати сигналу, а, отже, значну відстань передачі.
 2. Відмінна пропускна здатність оптоволокна.
 3. Властивість мережі зв'язку встановлювати більш одного активного з'єднання (багатоканальність).
 4. Можливість одноразово передавати сигнали різного призначення.
 5. Несприйнятливість перешкод електромагнітного характеру, хороша захищеність від наведень. Справа в тому, що основою оптоволоконного кабелю виступає скло, яке робить його стійким до коротких замикань, розрядами блискавок.
 6. Достатній рівень безпеки. До оптичного волокна не так-то просто отримати доступ.
 7. Кабель стійкий до широкого діапазону температурних режимів, довговічний.

Нововведення в галузі

Завдяки тому, що з'явилося маленьке обладнання стало можливим поміщати передавач video сигналу в камери. Однак у випадку з передачею сигналу по кабелю такі камери поки дорогі і вимагають прокладки від кожної камери індивідуального оптичного кабелю. Набагато зручніше застосовувати перетворювач середовища (медіаконвертер). Цифрові фотоапарати, які пристосовані для переміщення сигналу по оптичному каналу володіють вбудованим медіаконвертер (Однопортовий).

З кожним роком зростає інтелект пристроїв, що перетворюють середу поширення сигналу з одного типу в інший. При суміщенні оснащення від різних брендів необхідно забезпечити наступне:

 • оптимальна довжина хвилі;
 • сумісна швидкість передачі інформації;
 • оптимальна потужність сигналу;
 • підтримка вірного протоколу.

Ефективність оптоволокна

Якщо стоїть завдання підвищення дальності передачі даних (понад півтори, то при монтажі айпі-відеоспостереження є сенс застосовувати оптоволокно. Особливо часто оптичне волокно задіяно на важливих об'єктах (промислових, транспортних) з солідним об'ємом інформації. У системах відеоспостереження частіше використовується багатомодове оптоволокно, яке здатне передавати кілька траєкторій сигналу (video, audio, управління). Електрика оптоволокно не проводить, харчування камер здійснюється по іншому кабелю.

Потрібно уточнити, що багатомодовий кабель кращий для роботи на коротких відстанях. Одномодовий кабель незамінний в високошвидкісних з'єднаннях, що перевищують десять Гбіт * сек і на ділянках до тридцяти кілометрів.

Системи відеоспостереження на оптоволокне захищені від злому і перешкод. Сам кабель несприйнятливий до вогкості і механічних деформацій. Нерідко такий кабель прокладають по землі, що значно здешевлює установку системи.

Оптоволоконная передача відеосигналу вимагає такого оснащення :

 • кабель плоский (подовжений);
 • кабель для підключення комп'ютера;
 • заглушка;
 • приймач відео;
 • ПО для настройки і програмування комутаторів.

Передача по ВОЛЗ сьогодні за багатьма параметрами перевершує інші способи передачі сигналу. Швидка і надійна передача video на великі відстані & ndash; завдання не з легких. Реалізацію проекту з організації IP відеоспостереження може ускладнити суворий клімат, відкритий простір, непроста електромагнітна складова.

Високотехнологічний оптоволоконний кабель має і деякі недоліки особливо в "офісному" і "домашньому" сегменті :

 1. Установка вимагає професійних знань і спеціального інструменту. Новачок в цьому питанні ризикує витратити масу часу і фінансів.
 2. Додаткові витрати на приймачі і передавачі відео.
 3. Недостатня гнучкість проводів, які слабкі на вигини, розтяжки.

Оптичний кабель ідеальний для забезпечення відеоспостереження на серйозних об'єктах і стикається з проблемами в дрібному використанні. Оптика дає можливість експлуатувати і айпі і аналогові сигнали (одночасно), забезпечуючи спільне рішення для взаємодії з відеоформатами. Відмінна пропускна здатність ВОЛП гарантує відмінне дозвіл. Технологія запросто пристосовується до інноваційних стандартам.

 


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину