Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Розпізнавання автомобільних номерів в відеоспостереженні

Категорії

Технології відеоспостереження в останні роки сильно змінилися в бік інноваційного удосконалення. Одна з найбільш затребуваних завдань в цій області це розпізнавання автомобільних номерів.

Здібності відео технологій по частині розпізнавання авто номерів використовуються не тільки для виявлення порушників дорожнього руху на трасах, але і для обліку машин в'їжджають на територію, що охороняється.

Сучасні засоби відеоспостереження дозволяють знизити трудоіздержкі персоналу по організації доступу на територію, що знаходиться під охороною і в функціонуванні паркінгу. А також знизити всілякі ризики і втрати. Розпізнавання авто номерів дає можливість автоматизувати систему яка до цього вимагала присутності людини і його втручання в усі процеси.

Ризики знижуються за рахунок усунення такого фактора як можливість людини зробити невірні дії при прийнятті рішень щодо пропуску та збору вірних даних про трафік, ступеня завантаженості паркінгу, використанні авто-місць.

Класичний варіант функціонування системи

При в'їзді машини на територію, що охороняється з режимом автоматизації камери передають інформацію на video сервер, високотехнологічне ПО здійснює пошук і розпізнавання. Після номер порівнюють з організованою структурою даних. Якщо інформація підтверджується, то система подає сигнал про пропуск на територію. Інструкція для в'їзду збігається з алгоритмом дії системи для виїзду.

Якість та чіткість видимого залежать від добротності і характеристик відеокамери. Чималу роль відіграє також настройка параметрів, професійний монтаж. Ідеальне дозвіл для розпізнавання авто номерів не повинно бути малим, але також і не сверхразрешеніем, а кажучи мовою фахівців & ndash; достатнім. Маленьке дозвіл може привести до неточностей при розпізнанні. Висока роздільна здатність підвищує навантаження на потужність сервера і його обчислювальні властивості. Також серед недоліків високого дозволу можна виділити малу світлочутливість, що виникає унаслідок високої щільності pix і їх незначного розміру. Це може перешкодити прочитати авто номер в сутінках, щоб цього уникнути потрібно посилити освітлення. Додаткове освітлення веде до фінансових витрат, при цьому автомобілісти можуть бути проти того, щоб сильний прожектор засліплювало їх.

Min розмір зображення авто номери в пікселях по ширині, гарантує якісне розпізнавання - 80 pix. З цим показником згодна більшість виробників і проектувальників систем. Оптимальний розмір авто номери по ширині в pix становить сто п'ятдесят-двісті пікселів. При установці необхідно знати ширину авто номери в pix і область в якій знак можна чітко розгледіти, тоді реально обчислити потрібний дозвіл камери. Вибирати камеру з роздільною здатністю, що перевищує Full HD 2 мегапікселя, не варто, так як такий варіант, швидше за все, зажадає допоміжного освітлення.

Якщо розрахунки проектувальника системи показали, що для повноцінного відеоспостереження з розпізнаванням номерів вистачить 1 Mп, то не варто купувати камеру 2 Mп. Якість розпізнавання від цього ходу не стане ідеальним, а може змінитися в гіршу сторону. Це пояснюється тим, що світлочутливість матриці 2 Mп менше, ніж у варіанту 1 мегапиксель, а значить вночі, можуть виникнути перешкоди, що перешкоджають функціонуванню системи.

Мають значення і габарити матриці, адже чим остання обширнішим, тим більше світла потрапляє на кожен піксель, забезпечуючи зображенні контрастність і чіткість.

Експлуатація технології

Система розпізнавання автомобільних номерів в відеоспостереження надає наступні можливості:

  1. Обмеження доступу для небажаного транспорту.
  2. Забезпечення платного доступу.
  3. Керування транспортними потоками, наприклад настройка рівнів доступу для машин поліції, МНС та ін.
  4. Організація часу знаходження автозасобів на будь-якої території.
  5. Реєстрація машин, які в'їжджають і виїжджають.
  6. Відстеження транспорту.

Переваги системи розпізнавання номерів:

  1. Підвищення рівня безпеки.
  2. Контроль автотранспорту на об'єкті.
  3. Ведення звітності про транспортні засоби в автоматичному режимі.
  4. Керівництво отримує можливість вести контроль на віддаленому доступі.

Крім того виключається можливість в'їзду на територію об'єкту, що охороняється машини з роздрукованим номером. Подібна система здатна розпізнавати авто номери за коефіцієнтом світловідбивання, якого немає у папери. Помилковий номер не зчитується, і система ставить заборону на в'їзд. І ще хороша камера повинна розпізнавати номер при його відхиленні від горизонталі (нерівна дорога) на десять градусів. Система ідентифікації авто номерів з широкими можливостями здатна розрізняти не тільки вітчизняні номера, але також номерні знаки інших держав.

 


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину