Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Розпізнавання облич в відеоспостереженні

Категорії

Система відеореєстрації відповідає сучасним вимогам повинна не тільки вести запис того, що відбувається, але також ідентифікувати особи в кадрі. Можливість розпізнавати людей це додаткова гарантія того, що система відеоспостереження здатна забезпечити безпеку життя і збереження майна


Місця експлуатації системи

Таке важливе впровадження як розпізнавання осіб в відеоспостереження застосовується в наступних сферах:

 • на прохідних підприємств;
 • в громадських місцях, де спостерігається велике скупчення людей;
 • станції метро, ​​ж / д і авто- вокзали, аеропорти тощо.
 • в торгових центрах;
 • на території домоволодінь;
 • на території закритих об'єктів;
 • як "face control" в клубах.

При обслуговуванні приватних будинків, котеджів, дач дана функція важлива з наступних причин. При погляді на монітор часом важко відрізнити причаївся незваного гостя від чагарнику або іншого об'єкта, особливо якщо камери функціонують при недостатньому освітленні. Втім, те, що може ввести в оману людини не зможе обдурити інноваційний комп'ютерний модуль.

Принцип роботи

Камери з функцією розпізнавання осіб можуть працювати в одному з двох режимів:

 1. 2D камера розпізнає на основі плоскої картинки. Двомірні камери вимагають достатнього освітлення для своєї роботи
 2. 3D системи переводять отримане зображення в тривимірний образ. Недостатня освітленість не є перешкодою для індикації осіб тривимірними камерами.

Системи video спостереження з функцією ідентифікації осіб поділяються на такі типи:

 1. Камери виявлення - сканер відрізняє людину від кішки (собаки, білки), але не пізнає особистість.
 2. Камери розпізнавання дозволяють відрізняти своїх від чужих. Чіткість зображення видатного на монітор достатня для того, щоб пізнати риси знайомої людини, але недостатня для того, щоб добре розглянути риси зовнішності незнайомого індивіда і запам'ятати його на подальше.
 3. Камери належності включають в себе можливості двох попередніх варіантів і при цьому дають якісну картинку, якої цілком достатньо для впізнання злодія або іншого непроханого гостя. Також якість одержані фотографій дозволяє передавати їх до правоохоронних органів.

Розпізнавання осіб - ефективне рішення

Експерти по всьому світу підтверджують, що розпізнавання осіб в відеоспостереження значно підвищує рівень безпеки і дозволяє швидко обчислювати порушників правопорядку. Спеціальне ПО порівнює особи з реального часу з тими, що занесені в базу даних. Для зручності експлуатації особи в базі можуть бути розділені за категоріями, наприклад співробітники, ВІП-клієнти і т.д. Провівши відеоаналітіка і розпізнавання особи відвідувача програмне забезпечення дозволяє або забороняє доступ, нерідко в службу охорони (безпосередньо власнику) подається сигнал для прийняття відповідних дій.

Сам процес розпізнавання проходить, як правило, за 0,5 або 0,7 секунд. Система від гідного виробника не реагує на повороти голови розпізнається об'єкта, а також стійка до різних заважає її роботі факторам. Подібні системи пристосовані до функціонування в умовах як природного, так і штучного освітлення. Автоматизована безпеку дозволяє визначати не тільки однієї людини, але і групу людей, якщо трапитися так, що протиправні дії будуть здійснювати кілька осіб.

Рекомендовані мінімальні розміри об'єкта:

 1. Для ідентифікації незнайомої людини він повинен займати не менше ніж сто відсотків висоти монітора.
 2. Знайомий людина може бути пізнаний, якщо він займає половину висоти монітора.
 3. Щоб виявити зловмисника (порушника) він повинен займати як мінімум десять відсотків висоти екрану.
 4. Щоб спостерігати за скупченням людей кожній людині належить займати не менше ніж п'ять відсотків від висоти монітора.

Основна вимога до відеосистем з розпізнаванням облич це достатня кількість пікселів. Крім цього важливо також правильно підібрати місце для розміщення камери.

 


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину