Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Системи відеоспостереження: як вибрати

Категорії

Вибір системи відеоспостереження та безпеки - задача відповідальна, і до її вирішення потрібно підходити з усією ретельністю. Адже від прийнятого рішення буде залежати безпека об'єкта і ваша обізнаність про те, що відбувається на території. Bтак, яка система відеоспостереження краще, як вибрати, яку купити?

Вибір системи відеоспостереження

Яка краще система відеоспостереження для будинку, для квартири, для дачі, для офісу та інших об'єктів слід визначати виходячи з цілей. & Nbsp; У комплектацію входить декілька складових, список яких може змінюватися в залежності від поставлених завдань, кожен варіант & mdash; індивідуальний. Для квартири, магазину, дачі, аптеки, будинки, виробництва буде свій набір складових, а відповідно і вартість.

Яку краще купити систему відеоспостереження вирішують виходячи з бюджету і цілей, до її складу можуть входити такі комплектуючі:

  • відеокамера: може бути одна або кілька
  • пристрої обробки і зберігання отриманої інформації: комп'ютер, відеореєстратор DVR
  • джерело живлення: або окремо для кожної камери, або ж для & nbsp; декількох відеокамер організовується одночасна передача & nbsp; електроживлення за допомогою кручений пари
  • комунікація: кабелі (електричні і сигнальні)
  • інше обладнання: блоки безперебійного живлення, плати відеозахвату, інфрачервона підсвічування, різні датчики та ін.

Розмірковуючи, яку краще купити систему відеоспостереження , не женіться за дешевизною, підходите до вирішення питання, мудро поєднуючи питання вартості та результативності. Адже в відповідальний момент дешеве обладнання може бути легко виведено з ладу або ж отримана інформація буде настільки низькоякісної, що не принесе користь при визначенні порушника.

В залежності від цілей, вибір системи відеоспостереження може бути таким:

1. Для будинку, для квартири, для дачі та т.п. підійде режим реєстрації, коли моменти тривоги записуються в пам'ять (наприклад, на Flash- носій, вбудований в камеру).

Отримані записи проглядаються в міру необхідності, такі комплекси працюють в автономному або напівавтономному режимі без оператора.

2. Для банків, адмінбудівель, заводів, супермаркетів, для будинку або для дачі з більш серйозною охороною краще організувати оперативне відеоспостереження, в якому обов'язково присутній оператор або інша відповідальна особа.

монітор події в режимі реального часу, служба охорони швидко зреагує на нештатні ситуації.

Є й комбіновані конструкції.

Отже, перед тим як вибрати системи відеоспостереження, визначитеся з цілями і складіть бюджет, після чого можна зв'язуватися з фахівцями, підбирати відповідне обладнання і впроваджувати охоронний комплекс.

 

Широкий вибір комплектів для відеоспостереження


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину