Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Стандарт HDCVI 3.0 від Dahua Technology

Категорії

Одне з лідируючих місць на ринку забезпечення сучасної безпеки як і раніше займає всесвітньо відома компанія Dahua Technology. Так світовий лідер в черговий раз представив на загальний огляд новітнє покоління рішень аналого-цифрового формату спостереження HDCVI 3.0.

Що стосується технології Dahua HDCVI 3.0, то на сьогоднішній день фахівці оцінюють її, як максимально функціональну і ергономічну техніку, в порівнянні з відомими аналогами. Удосконалення торкнулося як модельного ряду відеокамер, так і відеореєстраторів.

Основні переваги даної технології:

  1. Універсальність в аспекті інтеграції та підтримка різних платформ - HDCVI 3.0 сумісна з 5 сучасними стандартами спостереження (HDCVI, AHD, TVI, IP і аналогових), при цьому характеристики моделей дозволяють отримувати інформацію від IP-систем, забезпечуючи високоякісні гібридні системи і дозволяючи значно вдосконалити існуючі системи безпеки.
  2. Ультра HD - що забезпечує трансляцію відеосигналу end-to-end, дана характеристика дозволяє трансляцію високоякісного 4 Mpx зображення за коштами кабельного підключення.
  3. Інтелектуальна функціональність (Smart-функції і відеоаналітіка) - розпізнавання осіб, облік об'єктів, теплову картографію, адаптування сцени, а також схрещування віртуальної лінії, втрата об'єкта, виникнення залишених об'єктів, зміна сцени . Додатковий функціонал пристроїв передбачає придушення туману і контролю напруги.
  4. Висококласний ІК - підсвічування і високочутлива технологія Starlight Full HD, укомплектована сенсорами Sony, що забезпечує зображення з роздільною здатністю в 2 Mpx в умовах низького освітлення - 0,008 Лк, в динамічному діапазоні - 120 dB .
  5. Оновлення відеореєстраторів HDCVR новими процесорами Starvis від S3, IP відеореєстратор за підтримки новітньої технології здатний повноцінно забезпечувати точку доступу об'єднання пасивних ІК - сенсорів і різних датчиків.
  6. Повноцінний режим роботи в форматі одночасного спостереження з двох моніторів.
  7. Максимальна кількість камер, при висококласної роботі в гібридному форматі (до 12 в різних комбінаціях).
  8. Простота монтажу пристроїв, при якому інформація транслюється на значні відстані без затримки, а харчування відеокамер забезпечується за засобом коаксіальногокабелю.
  9. Дальність передачі пристроїв (до 1200 м звичайним кабелем в високій якості відеосигналу), що абсолютно не вимагає стиснення відеокартинки перед процесом трансляції та гарантує високу якість зображення, відмінну яскравість і насиченість колірної гами.

Дана технологія Dahua HDCVI 3.0 набирає абсолютної популярності також завдяки своїй доступності в ціні і величезному вибору моделей, які дозволяють облаштувати повноцінну і високоякісну систему безпеки.

Багаторічний досвід дозволяє компанії Dahua впровадження настільки сміливих і дійсно інноваційних технологій, які відносно легко дозволяють створювати надійну і повноцінну систему спостереження з урахуванням індивідуальних особливостей об'єктів.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину