Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Три основних елементи системи відеоспостереження

Категорії

Системи відеоспостереження та безпеки можуть бути надзвичайно прості: камера з об'єктивом, поєднана кабелем передає зображення монітора. Деякі системи можуть бути дуже складними, використовуючи всілякі пристрої до сучасних технологічних чудес.

Проте, робота всіх систем може бути розбита на три основні частини:

1. "Зніміть" з відеокамерою,

2. Надішліть знімки до місця призначення,

3. Управління знімками, які прибувають туди.

Я впевнений, ви погодитеся, що рішення цього питання, робить будь-який розмір системи відеоспостереження легше засвоюваним. Отже, давайте розглянемо кожен з них в свою чергу, щоб вказати вам пріоритети, які можуть поліпшити роботу для вас.

1. Робіть знімки за допомогою відеокамери

Почнемо з основної камери. Вона несе в собі чіп на передній панелі, що дає електричний сигнал при потраплянні світла або інфрачервоного випромінювання. Решта 99% зображень від камери там, щоб контролювати відео зображення, які виникають з спини. Ми будемо мати справу з цим вихідним сигналом протягом короткого часу. До цього, додайте об'єктив до камери або щоб отримати сфокусоване зображення. Виберіть фокусна відстань об'єктива (в міліметрах), так щоб вид поля підходив до вашої сцені і дасть вам рівень деталізації в тому місці, де вам потрібно. Ви можете озирнутися назад на попередній статті, де ми обговорювали це "експлуатаційне вимога" більш детально. Для створення картини ще одна річ, має важливе значення. Насправді, трильйони речей. Фотони - з'являються як світло або інфрачервоний порт. Там немає пристойних фотографій без достатньої кількості світла. Це так часто забувають в системах відеоспостереження. Не робіть таку помилку. Виконавши ці основні кроки, що потрібно зробити, щоб захистити камеру і об'єктив від бруду, погода і т.д.? Помістіть їх в захисному корпусі. Що буде тримати цю коробку, конструкції утримують на стіні? Найпростішим прикладом є настінний кронштейн в тому числі ручним регулюванням суглоба, який тримає вашу статичну камеру в правильній орієнтації незважаючи на дощ або відблиск.

Якщо вам необхідно віддалено контролювати свою орієнтацію, потрібно потім додати моторизований об'єктив для панорамування і нахилу блоку між монтажними і камерою. Панорамування / нахил (і будь-який зум-об'єктив на камері) потрібно буде декодувати сигналом пульта дистанційного керування, так що приймач 'телеметрическая' требуется. Протягом багатьох років комбінації всіх п'яти пунктів Прийшли у вигляді купола одиниць PTZ, так, чому зараз використовувати прямокутну "коробку" камери в зборі? Тому що є лампи високої потужності і & laquo; двірники & raquo; набагато простіше, і ви можете вибрати практично будь-яку камеру і набагато кращі лінзи для отримання знімків.

Підсумовуючи все тяжкості навантаження, міцні опори необхідні, наприклад, на спеціально побудовані стовпи або ґратчастих веж. Встановлення та обслуговування такого важкого устаткування для систем відеоспостереження, обов'язково робити безпечно на рівні землі. Тепер ми успішно придбали наші зображення, давайте переходити до наступної частини: отримання сигналів від А до В, іноді доходячи до C і D теж

2. Надсилання зображень до місця призначення: або "передача сигналу"

Вихідний відеосигнал від камери може бути:

  • композитний аналоговий сигнал (1 вольт від піку до піку, CCIR, PAL)
  • IP-відео (Internet Protocol), як TCP / IP або UDP Multicast
  • HD-CVI, (HD-TVI, AHD) High Definition - послідовний цифровий інтерфейс.

Можливості для передачі CCTV

Прості коаксіальні кабелі здатні нести будь-який з цих трьох типів сигналів. Переконайтеся в цьому, щоб перевірити всі ці тонкощі з виробниками пристроїв, зокрема обмеження, такі як відстань і кількість відеосигналів на кабель. У велику пропускну здатність і низькі втрати характеристик волоконно-оптичних кабелів роблять пропускну здатність будь-якого з цих сигналів набагато більше, хоча і дорожче, але великі "пучки" сигналів можуть зробити це більш економічно життєздатним. Інший тип мідного кабелю, UTP (неекранована кручена пара), зазвичай використовується для IP у всьому світі. За допомогою інтерфейсів узгоджувального, такі & laquo; Cat-5 'і телефонні кабелі можуть нести аналогове відео теж. Використання кабельної інфраструктури комунальних служб у вигляді послуг широкосмугового Інтернету часто життєздатними для IP-відео, з пропускною здатністю (отже, якість відео) регулюється за ціною.

Альтернативи кабелів бездротової передачі. До них відносяться, присвячені і ліцензовані мікрохвильові лінії прямої видимості посилання, безліцензійних мікрохвильові сигнали на більш короткі відстані, деякі з останніх типів, які є WiFi зв'язку. Послуги стільникового зв'язку даних, такі як 3G і GPRS можуть також нести відео, хоча і з обмеженою пропускною спроможністю і охоплення послугами. 4G відкачка може поліпшити можливості.

Тепер ми успішно доставили наші дані, давайте переходити до наступної частини: управління картини.

3. Управління картинами, які надходять

Найбільш поширеним є те, що кілька відео сигналів надходять на контроль відеоспостереження і точки моніторингу. Таким чином, на комутатор необхідно направити кожне зображення в потрібному місці. Аналоговими відео комутаторами може бути робочий відеореєстратор '8-б, 1-аут "або великий, має дорожчу' 128-б, 32-аут 'матрицю. Часто зображення перетворюються в цифрову форму до або відразу ж після їх надходження. Вони можуть бути включені в програмне забезпечення, таке як в DVR / NVR (цифровий / мережевий відеореєстратор) іноді називають "віртуальної матрицею '. Болт доповнення до цієї зв'язці входять сигналів може бути ANPR (автоматичне розпізнавання номер пластини) або VCA (аналіз змісту відео) машин. У будь-якому випадку, після перемикання, виходи зазвичай йдуть до двох напрямків: дисплеї і рекордерів.

Аналогові сигнали надходять на ЕПТ (електронно-променеві трубки) або ЖК або плазмові екрани з входами для аналогового відео. Відео, яке було оцифровано протягом першого, другого або третього з цієї статті подається на дисплеях з допомогою комп'ютеризованих нутрощів DVR, NVR, віртуальна матриця, і т.д.

Аналогові або цифрові, будь-то панорамування / нахилу / масштабування телеметричні сигнали надходять з клавіатури управління оператора CCTV або, наприклад, автоматичні встановлені положення, що запускаються за допомогою датчиків сигналізації. Рекордери майже повсюдно цифрові, тому експорт кадрів, щоб дати іншим використовує жорсткі принтери копіювання, CD, DVD або портативні пристрої пам'яті.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину