Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Установка камер відеоспостереження - особливості

Категорії

Установка системи відеоспостереження & ndash; затребувана послуга серед клієнтів, які зацікавлені в забезпеченні максимальної безпеки свого майна. Камери, встановлені всередині або зовні приміщення, є важливим джерелом візуальної інформації. При виборі та монтажу камер спостереження важливо враховувати місце експлуатації пристрою, об'єм приміщення, тип об'єкту, що охороняється і інші нюанси.

Монтаж вуличних камер

 Вибираючи зовнішню систему відеоспостереження , пам'ятайте про захист камер від агресивних погодних умов: ультрафіолету, опадів, вологості та ін. Виробники техніки зазвичай розміщують корпусні, поворотні або купольні прилади для вуличного монтажу в спеціальних корпусах. Захисні футляри допомагають підтримувати температурний режим і вологість, оптимальні для нормальної функціонування системи спостереження.

Вуличні камери, що працюють в широкому температурному діапазоні, повинні бути захищені від механічного впливу. Дорогі моделі камер випускаються з антивандальним і герметичним корпусом (термобокс).

Невід'ємний елемент вуличної камери & ndash; піддашок. Оскільки монтаж зовнішніх систем відеоспостереження виконується з нахилом вниз під певним кутом, козирок захистить крихкий об'єктив від негативних природних факторів.

Потенційному покупцеві також слід враховувати довжину відстані між відеокамерою і монітором з отриманим зображенням. Сучасні камери здатні виводити зображення на монітор без погіршення якості картинки.

Купуючи вуличну камеру, слід уточнити у продавця про роботу приладу в умовах низької освітленості. Найбільш просте (і найдорожче) рішення & ndash; віддати перевагу приладам з підвищеною чутливістю матриці. Якщо необхідно встановити камеру на слабо освітлену територію, придивіться до приладів з інфрачервоним підсвічуванням (ІК датчиками). Ще один варіант & ndash; вибрати пристрій з опцією & laquo; день-ніч & raquo;.

Зверніть увагу: кронштейн зовнішньої камери повинен не тільки гарантувати жорстку фіксацію приладу (для виключення вібрацій приладу), а й мати гарну здатністю навантаження для обраної вами комплектації приладу. З огляду на експлуатацію камери в умовах підвищеної вологості і різких перепадів температур, все кріпильні деталі приладу виготовляють з нержавіючих матеріалів. Можна також вибрати оцинковані гайки, гвинти і болти.

Установка камери відеоспостереження в приміщенні 

Внутрішні камери зазвичай випускаються в пластиковому корпусі. Він не розрахований на великі механічні навантаження, перепади температур, вологу і опади. При організації внутрішнього відеоспостереження можна використовувати прилади з обмеженим набором опцій. Але існують деякі базові експлуатаційні характеристики, якими важливо приділити увагу.

По-перше, зверніть увагу на роздільну здатність камери. Дозвіл традиційно вимірюють в телевізійних лініях (ТВЛ). Для внутрішнього користування ставлять камери з роздільною здатністю 420 & ndash; 460 ТВЛ. По-друге, враховуйте кут огляду (фокусна відстань) камери. Від цієї технічної характеристики безпосередньо залежить охоплення контрольованої зони приміщення.

Сьогодні покупцям доступні відеокамери з кутом огляду 120 градусів. Але слід мати на увазі, що велике охоплення площі спостереження може спотворювати транслюється зображення. На думку фахівців, оптимальним є кут огляду в 70-80 градусів.

Якщо організація відеозапису має на увазі зйомку тільки в світлий час доби, не варто переплачувати за прилади з інфрачервоним підсвічуванням. Для цілодобового спостереження встановлюють камери з ІК-датчиками. +

УВАГА! Вищевикладена інформація актуальна для опалювальних приміщень (комерційних, житлових та ін.) У приміщення без системи опалення краще монтувати вуличні відеокамери.

Які камери краще

В приміщеннях виправданий монтаж бюджетних систем відеоспостереження з невисоким дозволом. При установці зовнішнього комплексу відеоспостереження не обійтися без камер з хорошим дозволом, підвищеною чутливістю до світла і антивандальним корпусом.

Відеокамери представлені на ринку України в величезному асортименті. Кращими камерами вважаються прилади, що максимально відповідають потребам покупця і змонтовані з урахуванням особливостей місця експлуатації.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину