Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Пошук та усунення несправностей відеообладнання. Частина 1

Категорії

Помилки, поломки, неполадки - це завжди дорого захід і до цього важко підготуватися морально. Звичайно ж ніхто не любить, коли щось ламається, але, тим не менш, таке трапляється і причин може бути маса, і в основному страждають з'єднання. Причини в наступному:

  • перепади температур протягом року ведуть до того, що з'єднання починають окислюватися. Навіть якщо ви використовуєте позолочені контакти, окислюватися може інший метал. У наших погодних умовах температура протягом року може змінюватися на 60 градусів, а вологість частенько досягає 80-90%.
  • грязьові відкладення.

До ак зрозуміти, що час проводити діагностику?

Якщо ви помітили, що змінилася якість передачі кольору, що обладнання періодично вимикається або з'явилася брижі - все це вірні ознаки. що необхідно перевірити з'єднання.

Як знизити ризик виникнення подібних проблем?

 Для захисту проводів найкраще допомагає пайка з'єднань і подальша їх герметизація. Але перед пайкою варто уточнити, чи не знімуть ваше обладнання з гарантії після таких маніпуляцій.

При виборі кабелю, в першу чергу, дивимося на ціну, а на характеристики по міцності, стійкості до вологи, стійкість до перепаду температур. Не завжди дорожче означає краще. Як би ви не були впевнені в обладнанні, воно може бути в ідеальному стані, але зіпсований кабель не дасть потрібного сигналу, тому до вибору кабелю потрібно поставитися з не меншою скрупульозністю. Рівень захисту кабелю від навколишнього середовища, бажано щоб був на порядок вище, ніж середовище в якій його будуть експлуатувати.

Також варто пам'ятати, що з метою економії багато виробників економлять на міді. Хтось зменшує відсоток міді в провідниках, хтось заявляє про використання нових більш якісних сплавів. А по факту ми отримуємо дуже тендітну конструкцію, напруга в якій падає і виходить загасання передавального сигналу.

Крім процентного вмісту міді звертаємо увагу на діаметр перетину в кабелі. Крихкий кабель дуже сильно схильний до дії вітру. Сильний вітер призводить до зламу кабелю і відповідно - втрати сигналу. А знайти злам вкрай важко і для відновлення якості переданої картинки необхідно повністю міняти весь кабель.

Звертайте увагу і на якість обплетення кабелю. Тут все просто, чим товще кабель, чим більше там міді, тим менше перешкод. Якщо лінії кабелю дуже довгі, то варто подбати про підсилювачі сигналу.

На що звернути увагу при виборі блоку живлення?

При виборі блоку живлення, також не можна покладатися на випадок, так як він працює в режимі nonstop протягом жодного для. а протягом кількох років. Тому запас потужності обов'язково повинен бути присутнім. При експлуатації відеоспостереження завжди трапляються, якісь незаплановані явища, тому при виборі блоку живлення зверніть увагу на можливість його роботи при таких характеристиках, як наведення, можливість працювати при сильних вихрових токах, робота при різниці потенціалів на вході і т.п.

Для того, щоб блок живлення служив вам вірою і правдою довгий час, обов'язково перевіряємо: напруга при повному навантаженні. і перевіряємо його не тільки на виході, але і біля камер.

Чому важливо перевірити роботу саме на повну потужність? Знову ж тут відповідь криється в тому, що система відеоспостережень не працює тільки влітку або тільки взимку, тому потрібно переконатися, що вона буде добре себе почувати в будь-який час року і що камери не відключатимуть через втрату потужностей.

Далі буде ...


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину