Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Пошук та усунення несправностей відеообладнання. Частина 2

Категорії

Як правильно встановити камери?

Є кілька варіантів установки. Найчастіше виробники вважають за краще встановлювати сигнал без електричного контакту між камерами і загальним проводом, тобто використовують гальванічну розв'язку. Рідше можна зустріти такий варіант: камера пов'язана з "-" харчування і відповідно з "-" відеовиходу.

Другий варіант ніяк не відіб'ється на роботі камер в приміщенні. Але, якщо камери працюють на вулиці і схильні до перепадів температур, то даний варіант розв'язки може привести до їх виходу з ладу. Оскільки камеру заземлити неможливо, на відміну від блоку живлення або реєстратора, радимо не монтувати камери на металеві, вологі поверхні. Також не варто їх встановлювати біля джерел, що випромінюють сильне електромагнітне поле. Дуже важливо захистити обладнання від впливу грози.

Далі переходимо до супутньої проблеми гроз - це вода, якщо при установці камер не правильно підведено провід, то велика ймовірність попадання вологи в неї. Тому обов'язково наявність спеціальної петлі перед входом в ізольоване отвір камери. Якщо на етапі монтажних робіт не приділити цьому моменту належну увагу, то поступово волога в камері буде накопичуватися і призведе до її поломки. Перед тим, як приєднувати камеру, необхідно визначитися з кутом огляду, фокусуванням і тільки після цього акуратно зробити з'єднання.

  Усунення поломок

В ході експлуатації кожен рано чи пізно стикається з якимись поломками, їх можуть виявити в ході профілактичної перевірки або безпосередньо в ході експлуатації.

Основні правила, які допоможуть збільшити термін служби системи відеоспостереження:

  • вміст камер в чистоті, стежити за чистотою лінз. Не секрет, якщо об'єктив камери весь в розлученнях, то і отримується картинка буде не найвищої якості. Як додатковий варіант підтримки скла камери в чистоті може послужити установка захисного козирка, як парасолька від опадів.
  • очищення від пилу внутрішніх пристроїв - реєстраторів, блоків живлення.
  • стежити за програмним забезпеченням і вчасно його оновлювати.

Також при виборі виробника особливу увагу зверніть на гарантію. яку від дає. Якщо це 6-12 місяців, то будьте готові до того, що після закінчення гарантійного терміну, в разі поломки, вам дешевше буде купити повністю нову систему відеоспостереження, ніж відремонтувати стару. Тому краще вибирати виробників, які дають гарантію 24-36 місяців. Вибравши такого виробника обов'язково проводите рекомендовані їм профілактичні роботи, щоб в разі поломки ви без проблем могли скористатися своїм гарантійним талоном.

Модернізація

Технології сьогодні розвиваються семимильними кроками і то. що було супер модно і актуально сьогодні, через рік може безпросвітно застаріти і прийти в непридатність. Тому важливо мати можливість зробити хоча б часткову модернізацію. Наприклад, замінити камери на камери з більш високою роздільною здатністю , або збільшити оперативну пам'ять ПК, або забезпечити більший запас потужності в блоці живлення. < / p>

Для того, щоб модернізацію можна було провести без проблем, про неї необхідно думати вже в момент первинної установки обладнання. Щоб в той момент, коли ви вирішите оновити деякі елементи, не виникла складність із зняттям старого обладнання. Дуже важливо, щоб не потрібно було повністю знімати всю систему, так як це буде подвійна робота і відповідно подвійні витрати по демонтажу старої системи і монтажу нової. А, якщо можна частково видалити старе обладнання і на його місце поставити нове, то це буде і простіше, і швидше, і дешевше.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину