Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження без відеореєстратора. Частина 1

Категорії

Віддалене відеоспостереження на комп'ютері

Віддалене відеоспостереження останнім часом набирає все більшу популярність, завдяки простоті і високій якості при забезпеченні охоронної безпеки різного роду об'єктів.

Багато в чому, через віддаленого доступу з'являється можливість переглядати відеотрансляцію в режимі онлайн, при цьому все, що буде потрібно від оператора забезпечення безпеки, це доступ до мережі Інтернет. В даний час реалізація такого виду спостереження досить актуальна для домашнього та комерційного застосування. Простота і надійність підключення віддаленого спостереження дозволяє досить швидко витісняти свого аналогового попередника.

Ситуацій при яких може стане в нагоді віддалене спостереження просто маса:

 • Контроль і спостереження для торгово-розважальних залів, магазинів, при цьому установка IP спостереження дозволяє знизити рівень крадіжок, здійснювати стеження за діяльністю співробітників, касовими операціями, підвищує надійність об'єкта.
 • Спостереження на стадіонах і спортивних спорудах, яке забезпечує контроль під час проведення масових заходів, покращує ступінь безпеки співробітників і відвідувачів.
 • Відеоконтроль офісних і банківських установ, що дозволяє забезпечувати повноцінну безпеку на об'єктах, також IP спостереження інтегрують з системами охороною і пожежної безпеки.
 • Відеоконтроль промислових підприємств, складських приміщень, для спостереження за роботою техніки, підвищення працездатності персоналу.
 • Початкове IP спостереження в квартирі за персоналом або нянею, яка забезпечує догляд дитині;
 • & nbsp; Спостереження в квартирі під час ремонтних робіт.
 • Контроль на території присадибної ділянки, підсобних приміщеннях.
 • Спостереження в під'їзді багатоповерхового будинку, на прилеглій території, автостоянке.- Відеотрансляція в залі відпочинку клієнта автомийки, під час миття автомобіля, за спостереженням процесу і так далі.

Відеоспостереження без відеореєстратора

Ситуацій, в яких відеоспостереження буде актуальним, досить багато, при цьому завжди хочеться заощадити, тому існують кілька методів організації спостереження без придбання відеореєстратора.

Спостереження без відеореєстратора доречно при побудові простої системи спостереження. У разі підключення однієї камери віддаленого спостереження цілком достатньо виділеного IP-адреси. Але потрібно розуміти, що даний варіант стане доречним в разі, коли не потрібно створення і запису архівної інформації, а досить лише організації звичайного відеоконтролю. При цьому статичний IP-адресу слід отримати у провайдера, або використовувати для цієї мети спеціалізований хмарний сервіс. Слід зазначити, що виконувати віддалений відеоконтроль системи спостереження, що включає в себе одночасно кілька камер, в даному випадку швидше за все не вийде.

При грамотній настройці відео трансляція з IP камери буде можлива не тільки з комп'ютера, а з будь-якого пристрою за певною адресою.
< br /> Також можливе підключення IP камер без придбання відеореєстратора по типу хмарного спостереження. Принцип хмарного контролю полягає в безперервному приєднанні IP камери до хмарного сервісу і передачі на нього відеоінформації, при цьому можна під'єднатися до системи і спостерігати онлайн за об'єктом, або працювати з архівом. Для підключення потрібно увійти на сайт сервісу з будь-якого пристрою, або використовувати спеціалізований додаток від виробника обладнання, і авторизуватися в системі.

Переваги відеоспостереження через ПК

 • При постійному доступі до мережі Інтернет, можна здійснювати віддалене спостереження під час робочих процесів, на робочому, або домашньому комп'ютері;
 • Висока якість зображення відеопотоку;
 • Можливість установки пароля на доступ до системи і конкретних даних;
 • Зручний перенесення і копіювання відеоінформації на інші цифрові носії;
 • Швидкий доступ до архівів відеозаписів, пошук необхідного запису або фрагмента за певними критеріями;
 • Можливості цифрового збільшення, а в разі необхідності, потрібного кадру записи;
 • Здатність інтеграції з іншими цифровими системами безпеки;
 • Одночасний перегляд онлайн трансляції та інформації архіву;
 • Можливість заощадити на вартості відеореєстратора і використовувати свій домашній ПК.

В цілому, система без відеореєстратора буде досить працездатна і здатна виконувати свої функції щодо забезпечення охоронного відеоспостереження, але все ж, при організації серйозної і складної системи він стане досить актуальним придбанням.

 

IP відеореєстратори в Україні


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину