Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження без відеореєстратора. Частина 2

Категорії

Відеоспостереження на екрані телевізора

IP відеоспостереження - це значний прогрес в сфері охоронної безпеки житла, інших комерційних приміщень і прилеглої території. Хмарне відеоспостереження швидкими темпами починає витісняти своїх аналогових конкурентів-попередників, за рахунок величезної переваги, про який так багато сказано.

Єдиним недоліком є ​​значна ціна системи, в порівнянні з аналоговим наглядом, але первісну вартість компенсують витрати і клопоти подальшого монтажу, а також відмінні можливості хмарного спостереження.

Технічний прогрес не стоїть на місці, виробники техніки допрацьовують і розвивають свої моделі, доповнюючи їх новими і сучасними функціями. Так, виробники сучасних телевізорів забезпечили техніку можливостями Smart TV. Причому, якщо кілька років тому, такі плазмові моделі були в дивину, то на сьогоднішній день вони представлені в магазинах у величезному асортименті і досить високої якості.

Іншими словами, телевізор з функцією підключення до системи Інтернет, здатний не тільки традиційно транслювати звичайні телеканали, а здійснювати вихід в Інтернет, відображаючи різноманітний контент, в тому числі і інформацію з камер IP відеокамер. Відразу ж хочеться порівняти якість зображення з аналоговим попередником відеоспостереження, які за рахунок кабельного підключення також допускають перегляд інформації через телевізор. Так ось дивитися на зображення дозволом D1 (720x576 пікселів) на великому екрані TV з роздільною здатністю Full HD (1920x1080 пікселів) вже не комфортно, тому цілком розумним рішенням стає використання хмарних камер з якісним дозволом 2Mpix.

Переваги відеоспостереження через телевізор

  1. Зручність перегляду відеоінформації, тобто переглядати відео з камер хмарного спостереження можна, перебуваючи вдома, при одночасному перегляді телепрограм, або звичайного фільму. У певному сенсі можна додати також в перевага, якусь економію електроенергії, в зв'язку з тим, що не доводиться додатково включати ПК.
  2. Можливості телевізора з виходом в Інтернет, дозволяють трансляцію без відеореєстратора;
  3. Розміри телевізора дозволяють переглядати відео на великому екрані, а завдяки високій роздільній здатності IP камер і з чіткою картинкою. Переглядаючи відеотрансляцію, можна розгледіти навіть дрібні деталі, що набагато зручніше в порівнянні з переглядом, наприклад, через смартфон або планшет. Сучасні сайти відеоспостереження, дозволяють об'єднувати кілька камер віддаленого спостереження, а також передавати відеопотік на один екран домашнього телевізора, що дозволяє перегляд декількох картинок одночасно в хорошому розмірі і якості, в порівнянні з трансляцією на смартфоні.
  4. Можливість спостереження за онлайн обстановкою через TV. Наприклад, за прилеглою до будинку територією, де гуляють діти, за робочим процесом в офісному приміщенні, за дверима в під'їзд при необхідності контролю, або в зоні відпочинку клієнта на автомийці, де встановлена ​​трансляція процесу мийки автомобіля, можливості не обмежені.
  5. Підключення не зажадає додаткового кабелю від камер відеоспостереження до телевізора, трансляція буде здійснюватися за рахунок доступу через Wi-Fi прийом, або кабельного підключення ТВ до Інтернету.
  6. Простота настройки відеоспостереження, за підтримки телевізором функції Smart TV. Реєстрація на сайтах, що надають послуги перегляду відео потоку через IP-камери, здійснюється просто. Слід додати IP-камери на сайт, де пройдена реєстрація. Трансляція відео відбувається через екран TV, а за допомогою пульта дистанційного керування (мишки, клавіатури) відправляти серію кадрів з IP-камер на пошту, при цьому автоматично формується потік в 10, 20, 30 кадрів інтервалом 0,5-1 секунд. </Li >

І, нарешті, чи можливо організувати онлайн трансляцію хмарного відеоспостереження на екрані звичайного телевізора ?

Звичайно, якщо модель TV передбачає HDMI-роз'єм через який можна підключити спеціальний пристрій - приставку, що працює на операційній системі Android. У такій приставці встановлено спеціальний процесор, оперативна пам'ять, вбудований Wi-Fi, Bluetooth і інше. У певному сенсі вона функціонально нагадує планшет, проте екраном такого планшета буде виступати Ваш телевізор. Деякі виробники таких пристроїв пропонують моделі, адаптовані під композитний AV-вихід, для підключення старіших моделей телевізорів, але в даному випадку має сенс вивчити технічні характеристики ТВ і отримати консультацію продавців медіаплеєрів.

Таким чином, використання сучасних технологій дозволяє практично безмежні можливості в сфері охоронного відеоспостереження в високій якості трансляції на різних пристроях - смартфонах, планшетах, ПК і навіть домашньому TV.

 

Установка і обслуговування систем відеоспостереження і безпеки в Харкові


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину