Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження через інтернет

Категорії

Цифрове відеоспостереження через WWW

У зв'язку з тим, що всесвітня павутина поширена навіть у найвіддаленіших куточках світу, вести відеоспостереження за допомогою мережі інтернет стало доступно кожному. Так, маючи спосіб виходу в мережу, можна здійснювати передачу відеосигналу з камери на мобільний телефон або будь-який інший гаджет, а також ПК. Для більш ефективної передачі сигналу зачату застосовують виділений адреса IP. Більшість постачальників інтернет ресурсів пропонують таку послугу за малу ціну, при цьому, можна отримати додатковий захист, переданих даних.

Якщо пристрій запису на контрольованому об'єкті встановлено в єдиному екземплярі, то слід дізнатися його IP-адресу, ввести його в рядку пошуку браузера, на девайсі, і проводити відеоспостереження за тим, що відбувається. Інтернет відеоспостереження в сучасному світі застосовується вже не тільки на незначних площах і в маленьких приміщеннях, але навіть великі підприємства, які мають великі території, переходять на цифрове спостереження.

ПО і пристрої для IP спостереження

В тому випадку, якщо площа, на якій відбувається відеоспостереження, досить велика і є потреба проводити контроль за допомогою декількох відеокамер, то до такого оснащення встановлюють маршрутизатор. В такому випадку, IP-адреса, привласнюють роутера, який з'єднує інформацію всіх камер. Таким чином, абсолютно всі дані концентруються в єдиному потоці.

Перегляд відеоархіву, відзнятого цифровими камерами можливо здійснювати з допомогою спеціального програмного забезпечення. Кожен виробник IP-відеоспостереження докладає ПО в комплекті до кожного пристрою, Вам залишається тільки встановити його з настановного диска на свій ПК. Також і для мобільних пристроїв існує ПО для перегляду. Рекомендації по вибору ви знайдете в інструкції користувача. Мають місце і універсальні програми, за допомогою яких Ви можете переглядати будь-які цифрові камери, найпопулярніші зараз Smart PSS, IP Camera Viewer і ін.

А коли відеоспостереження ведеться зі смартфона за чималою територією або великим об'єктом, тоді варто застосовувати відеореєстратор. У деяких випадках, його слід використовувати як маршрутизатор & ndash; об'єднуючи кожну відеокамеру в єдину мережу.

Переваги відеоспостереження по мережі

Відеоспостереження, здійснюване за допомогою всесвітньої мережі набагато краще, адже таким чином можна спостерігати за необхідним об'єктом, з будь-якого місця перебування на планеті. До всього іншого, немає необхідності переривати свої заняття, адже приховане спостереження за допомогою відеокамер проводиться, із застосуванням смартфона або іншого аналогічного обладнання. Відеоспостереження з виходом в інтернет легко переоснастити, якщо потрібно додавання камер, або ж зміна місця зберігання даних. Захист, під час роботи цього обладнання, дуже хороша, в зв'язку з чим, немає причин хвилюватися за точність і безпеку записуваних даних.

 

Тут можна купити відеодомофони


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину