Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження в квартирі

Категорії

Відеоспостереження для будинку останнім часом набирає все більшу популярність і поширеність, як найбільш ефективний захід профілактики злочинів, пов'язаних з крадіжками особистого майна громадян, а також своєчасного виявлення і попередження нестандартних ситуацій, таких як пожежа, витік газу, затоплення квартири. Якісна і професійна система відеоспостереження практично повністю гарантує власникові майна 100% контроль за квартирою, а також забезпечує моніторинг за ситуацією відбувається в квартирі, поки господарі відсутні вдома.

Деякі досить економні власники встановлюють муляжі відеокамер, або попереджувальні написи про те, що ведеться відеоспостереження, однак досвідчені злочинці можуть розпізнати підступ і визначити імітацію охорони приміщення.

Як більш доступний варіант контролю за квартирою можна обладнати своє житло відеодомофоном-, однак можливості даного обладнання дозволяють вести спостереження безпосередньо перед контрольованою дверима. В принципі, це один з найдоступніших варіантів контролю, однак найбільш ефективним методом є саме система відеоспостереження за квартирою або будинком.

Доцільність використання відеоспостереження будинку:

 • Контроль за домашніми помічниками (гувернантками, нянями, репетиторами, будівельниками, ремонтниками, охороною, садівниками, іншим персоналом), а також нагляд за дітьми під час відсутності батьків вдома.
 • Контроль приміщення при нестандартних ситуаціях (пожежа, витік газу, потоп). Також система відеоспостереження дозволяє своєчасно перевірити відключений праска, чайник при виході з будинку.
 • Контроль збереження майна, під час відсутності господарів будинку. Система спостереження в квартирі або будинку є універсальним засобом здійснення охорони майна. Базові можливості систем спостереження дозволяють своєчасно зафіксувати несанкціоноване проникнення і сповістити оператора про даний факт, наприклад, за допомогою SMS оповіщення.

Основні аспекти, на які необхідно звернути увагу при виборі системи спостереження:

1. Перш, ніж обладнати своє житло системою відеоспостереження, слід визначити тип камер, їх модель і вид, який буде найбільш переважно виглядати в загальному інтер'єрі квартири. Таким чином, камери поділяють по типу:

 • Корпусного типу;
 • Купольні;
 • Мережеві;
 • Міні-моделі;
 • Відео оченята.

Слід розуміти, що кольорові відеокамери зазвичай володіють великою інформативністю, а ЧБ - більш високою чутливістю ( навіть при поганому освітленні) і високою роздільною здатністю. Кількість і місце монтажу можна визначити самостійно, або за допомогою фахівця.

2. Визначити найбільш оптимальний варіант відеоспостереження - аналогового або цифрового типу.

 • Аналогові системи більш трудомісткі в монтажі, вимагає індивідуального підключення до кожної камер. Передача сигналу здійснюється на відстані від 50 до 100 метрів, на якість зображення можуть впливати перешкоди, але разом з деякими недоліками є переваги цього типу спостереження - це висока надійність і доступна ціна такого обладнання.
 • Цифрові системи спостереження (IP), які мають більш високу вартість у порівнянні з аналоговим обладнанням, але при цьому дозволяють здійснювати віддалений контроль приміщень в режимі онлайн через Інтернет за допомогою планшета, смартфона, або ПК. Також слід окремо відзначити простоту монтажу, зручний інтерфейс, розширений функціонал даних моделей.


3. Окремим критерієм слід відзначити наявність ІК підсвічування на камерах спостереження, які дозволяють вести повноцінне зйомку навіть в умовах повної темряви.

4 . Приймаючи рішення про встановлення спостереження, слід розглянути можливість відеоспостереження приміщень на основі відеореєстратора.
Ця система забезпечує перегляд відео потоку з камер в режимі реального часу, або записаного архіву, при цьому функціонал цифрового обладнання дозволяє відтворювати запис подій віддалено, за допомогою сет Інтернет. Функції реєстратора дозволять зберегти інформацію на жорсткому диску. Обсяг архіву залежить від можливостей реєстратора, він може становити від декількох тижнів до декількох місяців. Фіксація відеопотоку зазвичай здійснюється в оптимальному режимі:

 • У режимі безперервної запису;
 • За таймером (виключно у встановлений період часу).
 • Запис при спрацюванні датчика руху (при фіксації об'єктів, які рухаються в огляді камери відеоспостереження).

Наявність відеореєстратора в загальній системі спостереження дозволяє зафіксувати інформацію про подію, дозволяє отримати необхідну інформацію про прикмети злочинця в разі проникнення в житло, своєчасно інформувати оператора спостереження про несанкціонований доступ до житла.

І нарешті, не варто самовпевнено нехтувати консультацією фахівців з установки відеоспостереження, які допоможуть максимально ефективно розмістити обрану Вами систему, а також правильно проконсультувати про налаштування і можливості тієї чи іншої моделі.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину