Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження в магазинах

Категорії

Сьогодні нікого не здивуєш встановленою системою відеоспостереження в магазині, супермаркеті, торговому центрі і навіть в невеликих торгових точках. Грамотно обладнана система спостереження здатна максимально убезпечити керівників і персонал торгових точок від пограбувань, крадіжок, неадекватної поведінки покупців, розкрадання і шахрайства з боку продавців, консультантів і касирів.

В даний час різні виробники пропонують максимально функціональні системи, які представлені від найдоступніших моделей до обладнання з досить розширеним функціоналом, тим самим забезпечуючи споживчий ринок в розрахунку на будь-який бюджет споживача.

 В даній статті визначимо основні переваги систем відеоспостереження в магазинах:

1. Профілактичний аспект

Безумовно, покупцям набагато комфортніше самостійно і невимушено вибирати необхідний товар в магазині або супермаркеті, ніж під пильним поглядом сумлінних охоронців, які несуть матеріальну відповідальність за схоронність товарів. Тому слід зазначити, що установка камер в магазині, а також попереджувальних вивісок про відеоспостереження на території магазину абсолютно не стане бентежити сумлінних покупців, а разом з тим попередить потенційних злочинців, клептоманів, про можливість їх викриття, тим самим здійснюючи якісну профілактику крадіжок в магазині.

Важливо зауважити, що деякі особливо цікаві покупці іноді намагаються самостійно розкривати упаковки товарів, тим самим умисно пошкоджуючи товарний вигляд продукту і приводячи його в непридатність, тому установка відеонблюденія дозволяє вчасно виявляти подібні випадки і вживати превентивних заходів охоронцями, або продавцями в магазині.

2. Попереджувальний аспект

Установка відеоспостереження дозволяє своєчасно виявляти і фіксувати спроби крадіжок, а також своєчасно попереджати їх. Таким чином продавець, або співробітник охорони отримує можливість і необхідний час, щоб належним чином зреагувати на ситуацію, що склалася, а також зафіксувати цю подію до приїзду поліції.

3. Контроль за роботою співробітників

Обладнана система спостереження дозволяє вести моніторинг за діями персоналу під час робочого процесу, прийому і відвантаження продукції, при спілкуванні з покупцями, під час касових розрахунків. Зазвичай, співробітники торгівлі поводяться більш дисципліновано і коректно, коли точно повідомлені про те, що в приміщенні ведеться відеоспостереження.

4. Відеоархів даних

Зазвичай, в магазинах, супермаркетах досить великий потік людей, тому саме збереження даних за певний період часу може стати досить актуальним моментом, при виникненні претензій до персоналу магазину (некоректну поведінку, невірний розрахунок з покупцями та інше), а відеозапис може бути доказом правоти однієї зі сторін. У більшості випадків формування цілодобового відеоархіву безглуздо, тому виробники пропонують сучасні системи з функцією запису за встановленим розкладом.

5. Хмарне і віддалене спостереження

Цифрові моделі відеоспостереження стануть найбільш актуальні для керівників, які відповідають одночасно за кількома об'єктами, філіями, мережею магазинів. Перевага даної системи полягає в тому, що вона дозволяє моніторити роботу торгової точки віддалено на ПК, планшеті або смартфоні, чим значно економить час і фінанси на регулярний відвідування об'єктів торгівлі для управління і контролю за роботою персоналу.

Таким чином можна виділити основні завдання  систем відеоспостереження на об'єктах торгівлі:

 • Спостереження за торговими залами;
 • Посилений контроль більш цінної продукції;
 • Моніторинг місць відвантаження та приймання товарів;
 • Контроль касових і торгових операцій;
 • Фіксація відвідувачів;
 • Спостереження за складськими приміщеннями;
 • Моніторинг прилеглої до магазину території і автомобільних парковок;
 • Контроль і координація роботи персоналу;
 • Виявлення та аналіз крадіжок товару продавцями чи покупцями, документування злочинної діяльності;
 • Відстеження маршрутів пересування покупців & mdash; оптимізації викладки продукції і виробничих процесів.

Об'єктивності заради, відзначимо фактори, які можуть впливати на зниження ефективності спостереження в торгових точках:

 • Погане дозвіл камер;
 • Неуважність служби безпеки магазину (оператора спостереження);
 • Недостатнє місце для створення повноцінного відеоархіву за певний проміжок часу, в зв'язку з тим, що розкрадання і інші ситуації можуть з'ясовуватися з часом.

Таким чином, організація якісної системи відеоспостереження в сукупності з професійної аналітикою - це дієвий метод безпеки щодо попередження крадіжок в роздрібних мережах торгівлі, який досить ефективний, для виявлення недобросовісних клієнтів, співробітників і постачальників, з якими доводиться працювати щодня.

Слід додатково зазначити, що наявність попереджувальних табличок, про відеоспостереження на об'єкті - обов'язкова умова, тому, що, згідно з Законодавства України, використання камер прихованого спостереження без відома на те осіб, щодо яких проводиться спостереження, заборонено і переслідується законом.

 

Готові комплекти відеоспостереження для торгових залів


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину