Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження в під'їзді багатоквартирного будинку

Категорії

Останнім часом досить популярним стає облаштування під'їздів багатоповерхових будинків сучасною системою безпеки. Система відеонаблденія стає вже такою ж звичною, як і установка металевих дверей або монтування домофонів на вхідні двері під'їздів. Якщо детально розглянути переваги обладнання під'їздів таким засобом безпеки, то стає зрозумілим популярність і функціональність системи і розглядати її слід далеко не як звичайну данину моді.

Безумовно, на перший погляд, багато хто скептично оцінять дане питання перш за все тому, що сусідів не вибирають і витрати на установку відеоспостереження доведеться погашати або самим свідомим мешканцям, або за рахунок громадських коштів за рішенням більшості жителів і голови ОСББ (об'єднання співвласників багатоповерхового будинки). Можливо також, що дане питання не викличе схвалення у старожилів, які більшу частину часу проводять удома і навряд чи погодяться нести будь-які матеріальні витрати для установки і придбання обладнання спостереження, однак активна молодь повинна оцінити всі переваги даної системи.

Отже, розглянемо конкретні пріоритетні функції відеоспостереження в під'їзді:
- Контроль входу-виходу, з фіксацією осіб відвідувачів дома.Довольно часто навіть обладнані металевими дверима і домофоном двері не є особливою перешкодою для сторонніх осіб. Наприклад, при введенні певного коду на вхідному замку & ndash; кнопки з часом стираються, після чого можна легко визначити комбінацію кодових чисел, необхідних для відкриття дверей. Така сама ситуація з магнітними замками і ключами, адже ні для кого не секрет, що існують універсальні комбінації символів і цифр, а також ключі, які забезпечують безпріпятственний доступ в приміщення під'їзду, ну а для хуліганів і грабіжників вибрати забезпечену квартиру без господарів це вже питання досвіду.
- Установка відеоспостереження сприяє збереженню, підтримці чистоти і порядку в під'їзді, ліфті.
Мало хто зважитися кинути папір, палити багаття, залишити своє сміття, або розмалювати стіни під'їзд різними написами, свідомо знаючи про те, що його легко викриють в скоєному за записом з камер відеоспостереження.
- Спостереження в під'їзді дозволяє забезпечити збереження кабельного і інтернет устаткування мешканців, а також зберегти лампочки на поверхах будинку;
- сучасні системи безпеки дозволяють виявляти і своєчасно направляти повідомлення операторам системи при сформованих нестандартних ситуаціях, наприклад пожежа, потоп і інші.
- системи відеоспостереження, на відміну від наприклад уважних сусідів, або конс'ержек про еспечівают цілодобове спостереження, а також спостереження за повної відсутності освітлення за рахунок ІК-підсвічування камер.
- Система відеоспостереження по мимо витрат на її покупку і монтажу не вимагає додаткових вкладень на обслуговування, тому якщо брати до уваги багатоквартирний під'їзд вартість системи буде досить низька, в порівнянні з користю від експлуатації і функціональності даної системи.
- Система відеоспостереження дозволяє забезпечити контроль на прилеглій до будинку територією, на автомобільній стоянці біля будинку, чи бо на дитячому майданчику у дворі. В даному випадку спостереження може бути корисним не тільки для збереження майна мешканців, а й при виникненні конфліктних ситуацій у будинку.
- Виробники обладнання пропонують моделі, які спеціально призначені для установки в громадських місцях і укомплектовані спеціальним антивандальним і термозащитним кожухом, що дозволяє вжити заходів для захисту камер від хуліганів, негоди, або вандалів.

Отже, якщо переваги виявилися переконливими, то перш ніж купувати систему відеоспостереження, необхідно намітити основні пріоритети і чітко визначити оптимальне обладнання для багатоквартирного під'їзду.

Дуже важливо звернути увагу на наступні моменти:

  1. Вибір системи - аналогове або IP спостереження. В даному випадку, якщо враховувати аспект вартості, то найбільш доступною буде саме система першого типу, але в порівнянні з нею IP спостереження потребують значно менших витрат на монтаж і харчування камер. При цьому системи другого типу є більш сучасними і забезпечують віддалений перегляд відеоінформації за ситуацією в під'їзді за допомогою смартфона, планшета, або ноутбука. При цьому в тому чи іншому випадку операторів відеоспостереження може бути кілька, а в системі другого типу - доступ до інформації може отримати кожен бажаючий житель.
  2. Намітити ефективні зони установки відеокамер. Ефективними і необхідними місцями Принт вважати найбільш вразливі і прохідні місця (біля вхідних дверей, на поверхах, в ліфті, на горищі, на прилеглій території, автостоянці, дитячому майданчику, у поштових скриньок, у двері в підвальне приміщення, у випадках наявності в них дорогого обладнання (теплові насоси, лічильники на опалення, інше).
  3. Наявність відеореєстратора в системі. Комплектація системи спостереження реєстратором, хоч і дещо завищує початкову вартість устаткування, проте в подальшому дозволяє не тільки переглядати інформацію з камери відеоспостереження в режимі реального часу, а й формувати відповідні відеоархіви, використовувати їх при необхідності.


Таким чином, якщо на громадських зборах питання про обладнання під'їзду системою спостереження вирішено позитивно, звертайтеся до справжніх професіоналів, які з урахуванням технічних особливостей приміщень порекомендують ефективну і максимально функціональну систему безпеки, яка буде відповідати всім необхідним вимогам безпеки і потребам.

Обов'язково скористайтеся попереджувальними написами про проведення відеоспостереження в під'їзді, в зв'язку з тим, що згідно із законодавством України, під'їзд багатоквартирного будинку є громадським місцем і приховане спостереження переслідується законом.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину