Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження в ресторані

Категорії

При відкритті свого ресторану, пабу чи кафе, перед власником виникає ряд питань, які йому необхідно вирішити. Одними з них є: організація безпеки, як відвідувачів, так і працівників ресторану. Контроль за роботою персоналу. Попередження крадіжок і різних махінацій з боку співробітників. З усіма цими питаннями простіше впоратися, коли в приміщенні ведеться відеоспостереження.

Чому наявність відеоспостереження так важливо?

По суті ресторани, кафе і бари є зоною ризику для його співробітників і відвідувачів, так як ніколи не знаєш, який клієнт загляне до вас в гості сьогодні. Якщо в закладі ведеться спостереження, про це завжди повідомляють відвідувачів. І звичайно, в такій ресторан не загляне банда друзів, які люблять влаштувати дебош після важкого робочого тижня ...

Крім того, для переважної більшості відвідувачів присутність відеоспостереження викликає більше довіри до ресторану. Відвідувач менше тривожиться за збереження своїх речей, не боїться бійок. І вибираючи з двох ресторанів, скоріше піде туди, де відчуває себе в безпеці.

Також зйомка допомагає власникові розплутати конфліктні ситуації, вчасно звернути увагу на співробітників нечистих на руку. Не секрет, що деякі люди в колективі дуже часто намагаються заробити в обхід правил. Найбільше запитань виникає за барною стійкою, тут може бути і "ліве" спиртне, і недолив, і змішання спиртного з водою. Все це не тільки спричиняє втрату прибутку для власника, але і погіршення репутації ресторану. Тому наявність відео доказів допоможе вжити належних заходів вчасно.

В яких зонах правильно встановлювати відеоспостереження?

  1. Кухня. Камера повинна охоплювати робочу поверхню, де йде приготування. Тут можна контролювати якість виконання своїх обов'язків співробітниками, бачити правильність зберігання продуктів, запобігати винос продуктів харчування персоналом.
  2. Барна стійка. Як ми вже говорили вище, найбільше махінацій відбувається саме тут. Тому контроль допоможе уникнути цієї проблеми. Камера повинна охоплювати безпосередньо робоче місце бармена і полку зі спиртним.
  3. Каса. Це теж вкрай важлива частина ресторану і тут доцільно використовувати кольорову камеру з можливістю запису в нічний час і при поганому освітленні.
  4. Основний зал ресторану. Тут буде не достатньо записи тільки відео ряду, краще встановлювати камери зі звуковим супроводом. Дана міра необхідна, щоб швидко вирішити будь-яку спірну ситуацію з відвідувачами.
  5. Вхід і вихід в заклад. Це дозволить вам не тільки контролювати своєчасний прихід на роботу ваших співробітників, але і допоможе поспостерігати за потоком гостей в ресторан в різні години доби. А виходячи з цієї інформації можна скласти статистику і оптимізувати кількість персоналу в різні часові періоди.

Не можна розміщувати камери в кімнатах відпочинку, санвузлах, роздягальнях!

Важливо знати, що не всяка запис допоможе вам у вирішенні будь-яких ситуацій в суді. Для того, щоб дані з відеокамери служили вам на допомогу, необхідно законно встановити її. Як встановити відеоспостереження в ресторані і дотримати при цьому закон?

Кожна людина має право знати, що за ним ведеться відеоспостереження. Тому встановлювати їх приховано і не повідомляти про це відвідувачів і персонал - неприпустимо. Для того, щоб попередити своїх гостей про те, що в ресторані ведеться відеоспостереження, досить розмістити таблички при вході і в залі з оповіщенням: "Ведеться відеоспостереження".

З персоналом трохи складніше. Потрібно все зробити юридично грамотно.

  1. Перед тим, як встановити спостереження, необхідно отримати письмову згоду всіх співробітників. Якщо людина працює чесно, то проблем з цим у нього не буде, так як наявність камер забезпечить додатковий захист для нього. Якщо є опір, то це привід задуматися чи варто тримати таку людину в своєму колективі.
  2. У трудовому договорі обов'язковим пунктом будемо згадка про наявність відеоспостереження і про те, що працівник не проти.
  3. Персонал має право знати скільки камер встановлено і де.
  4. Призначається один-два співробітника, які матимуть доступ до записів.
  5. Для співробітників, які мають право переглядати записи, в трудовому договорі окремим пунктом застереження щодо вимоги про захист персональних даних своїх колег.

Підводячи підсумок можна сміливо сказати, що плюсів, в установці відеоспостереження в ресторанах, набагато більше, ніж мінусів. Незадоволеними можуть бути тільки співробітники, які порушували вимоги, і відвідувачі, які люблять "випустити пар". Всі інші учасники ресторану залишаться задоволені.

А власник може бути спокійний за свій бізнес і може істотно заощадити, так як необхідність тримати великий штат співробітників з безпеки - йде. Досить одного-двох чоловік, для забезпечення повної безпеки ресторану і його відвідувачів.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину