Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Вибір камери для вуличного відеоспостереження

Категорії

В наш неспокійний час доводиться встановлювати зовнішнє відеоспостереження для захисту майна. Такий пристрій допоможе вберегтися від грабіжників або записати зображення, яке допоможе правоохоронним органам оперативно їх знайти і покарати.

Заздалегідь потрібно вирішити, який формат камери необхідний & ndash; кольоровий або чорно-білий. Потрібно розуміти, що кольорові відеокамери вибагливі до освітлення території, яка знаходиться під наглядом. Такі пристрої можуть мати функцію день / ніч. Тим не менш, навіть вночі необхідно додаткове освітлення.

Чорно-білі відеокамери видають більш чітку картинку і не такі примхливі до ступеня освітлення потрібної території. Ці пристрої можуть мати інфрачервоні складові, які дозволяють проводити відеозйомку в нічний час доби при повній темряві.

Деякі кольорові камери мають додаткову функцію день / ніч. У денний час при хорошій освітленості така камера виробляє відеозйомку в кольоровому режимі, а в нічний час пристрій переходить в чорно-білий режим. Таким чином, при поганому освітленні відбувається зміна режиму, і знімається картинка стане набагато чіткіше.

Переваги та недоліки аналогових відеокамер

Аналогові відеокамери широко застосовуються в різних життєвих сферах. Аналогові відеокамери помітно поступаються в своїй функціональності цифровим, але вартість їх набагато менше і установка такого відеоспостереження не вимагає багато часу і технічних знань. Ці пристрої мають свою популярність завдяки своїм технічним характеристикам і їх використання виправдане для відеоспостереження на невеликих територіях.

Такі камери можна встановлювати для контролю за:

  • невеликими офісами;
  • територією біля під'їзду будинку;
  • територією біля гаража;
  • біля невеликих торгових точок;
  • на території біля приватного будинку.

Аналогові відеокамери можуть бути кілька типів. Мініатюрні пристрої використовуються для прихованого відеоспостереження. Такі камери мають корпус. Безкорпусні моделі легко можна задекорувати в будь-який предмет і таке відеоспостереження може вестися непомітно для оточуючих. Всі ці камери можуть мати певні характеристики щодо погодних умов:

  • вологостійкі;
  • пилеустойчівие;
  • термостійкі.

Всі ці характеристики дозволяють підібрати аналогову відеокамеру під певні умови клімату охороняється.

Переваги та недоліки ip відеокамер

Сучасні пристрої для вуличної відеозйомки найчастіше асоціюються з ip відеокамерами. Ці моделі оснащені широкою функціональністю і можуть працювати практично з усіма пристроями. Підібрати до них відеореєстратор не складе труднощів.

Ці моделі здатні працювати по бездротовій системі. Це значно полегшує їх установку. Всю інформацію можна отримувати на стаціонарний комп'ютер або ноутбук. Також відео може передаватися на відстань через інтернет.

Під час запису матеріалу можна переглядати вже готовий матеріал. Така можливість значно спрощує роботу охоронців або господарів домоволодіння. Інформація зберігається в стислій формі в файлах на комп'ютері. Необхідний матеріал можна перенести на сучасні носії інформації.

Правила вибору відеокамери для вуличного спостереження

Ip камери мають безліч функціоналів, які дають можливість спостерігати за територією з різних кутів і на різну відстань. Зображення має чіткий характер і при необхідності можна збільшити необхідні деталі до потрібного розміру.

За вартістю аналогові пристрої в кілька разів дешевше. За проблемності в установці ip камери складніше. Вони вимагають певних знань і навичок. Але до них легше підібрати реєстратор.

Великим підприємствам і торговим центрам краще зробити упор на ip камери. Витрати на них виправдаються за короткий період часу. Стежити з декількох відеокамер за зображенням з таких пристроїв набагато зручніше.

Для споживчого користування досить буде аналогової камери. Невелику територію ця камера буде знімати з гарною якістю. У будь-якому випадку використання того чи іншого типу камери допоможе зберегти в цілісності своє майно. Найзнаменитіші фірми виробники цих пристроїв: Partizan, Dahua, Hikvision.

& nbsp;

Установка зовнішнього відеоспостереження тут


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину