Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Захист пристроїв відеоспостереження від злому

Категорії

З деяких пір сильно почастішали зломи систем відеоспостереження таких виробників, як Dahua і Hikvision. Чергова хвиля так званого вірусу дозволила зловмисникам отримати доступ до безлічі пристроїв. Як правило, хакери встановлюють контрастність в нуль або змінюють паролі на обладнанні.

Якщо ви помітили один із зазначених вище симптомів, існує ймовірність того, що ваш пристрій атаковано вірусом. В цьому випадку вам доведеться скинути обладнання до заводських налаштувань і конфігурувати його заново.

Далі викладені рекомендації щодо захисту засобів відеоспостереження від злому.

1. Обов'язкові дії.

Заміна дефолтних паролів. Паролі, які встановлені в пристроях за замовчуванням відомі хакерам, а значить, таке обладнання набагато серйозніше схильне небезпеки атаки хакерів. Зміна пароля на більш складний повинна бути виконана при першому налаштуванні приладу.

Якщо ж ви встигли потрапити під вірусну атаку, то тепер-то ви вже не на словах розумієте важливість цього кроку. Зробіть це зараз. Складний пароль повинен містити в собі букви різного регістра і цифри. Довжина пароля бажана не менше 8 символів.

Оновлення прошивок. У будь-якому НЕ новому обладнанні повинні оновлюватися прошивки в міру їх появи. Прошивки включають в себе, в тому числі, і нові способи захисту програмного забезпечення від зломів. Оновлення прошивки & ndash; стандартна, звичайна процедура, яка повинна виконуватися відразу ж після появи нової версії.

2. Рекомендації щодо поліпшення безпеки

Регулярна зміна паролів до облікових записів пристроїв & ndash; найважливіший захід щодо захисту системи від доступу до неї сторонніх осіб.

Зміна стандартних портів HHTP і TCP / IP; на будь-який з діапазону 1025-65535 дає додатковий захист від вірусу, який зазвичай сканує саме стандартні порти.

Активізація HTTPS / SSL дозволить зашифрувати зв'язок між усіма вашими пристроями та відеореєстратором.

Фільтр по IP адресою додатково захистить систему від доступу осіб з невирішених IP адрес.

Змінюйте паролі для облікових записів ONVIF. Багато IP камери використовують простий пароль для облікового записів Onvif. Якщо ви використовуєте цей протокол, змініть пароль на складніший за допомогою програми "ONVIF Device Manager".

Відкриття портів . & Nbsp; Використовуйте виключно ті порти, які необхідні для виконання ваших завдань.

Автоматичний вхід в систему програмою SMARTPSS. Бажано відключити функцію автоматичного входу програми SMARTPSS. Якщо зломщик отримає доступ до вашого комп'ютера, він зможе легко зашкодити вашій системі відеоспостереження.

Використовуйте UPnP. Функція UPnP прокидає не стандартні віртуальні порти.

SNMP. Вимикайте SNMP якщо ви не використовуєте її

Використовуйте PoE NVR для підключення камер. PoE комутатори NVR захищають IP камери від зовнішніх впливів.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину