Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Захист відеокамер від блискавки і проблем з електроживленням

Категорії

Мало хто користувачі систем відеоспостереження при установці замислюються про захист обладнання від розрядів блискавки та проблем з електроживленням. Як показує практика - до пори до часу. Адже перший же грозовий розряд поблизу камери відеоспостереження або значний стрибок напруги можуть завдати Вам не тільки моральний, а й чималий матеріальний збиток, який може бути прирівняний до покупки нового обладнання.

Однак, є і хороші новини: кілька простих кроків дозволять не допустити настільки фатальних наслідків при непрямому ударі блискавки і проблеми з електроживленням.

Отже, перше, що необхідно пам'ятати, камера в металевому корпусі ні в якому разі не повинна монтуватися на металеві конструкції. Якщо їх не заземлити, відеокамера виявиться безпосередньо під загрозою, так як електричний розряд пройде прямо через неї. Єдиний спосіб захисту - надійне заземлення, яке повинні зробити фахівці.

Застосування пристроїв грозозахисту допоможе вберегти Ваш відеореєстратор при прямому попаданні блискавки в камеру. Природно, Ви ніяк не захистите камеру від таких ударів & ndash; такого захисту не існує, але інше обладнання можна врятувати. На щастя, прямі влучення трапляються вкрай рідко.

Проблеми з електроживленням, при всій своїй непорівнянність з природною стихією, можуть нанести куди більших збитків, адже перепади напруги можуть трапитися в будь-який час, і, на відміну від грози, абсолютно несподівано.

Безперебійна робота відеореєстратора може бути забезпечена використанням резервного акумулятора, що має захист від перенапруги. До того ж, скачуть напруга негативно позначається і на жорсткому диску, який, серед усього іншого, може змінювати швидкість запису / читання при значних коливаннях напруги в мережі.

Пам'ятайте, що резервний акумулятор & ndash; це гарантія того, що Ваша система безпеки буде працювати стабільно навіть при відключенні електроенергії. Звичайно ж, потужність джерела безперебійного живлення повинна відповідати навантаженні. Наприклад, необхідно враховувати не тільки кількість відеокамер, встановлених на об'єкті, але і можливе використання інфрачервоного підсвічування в нічний час, яка також збільшує споживання електроенергії.

 

Джерела безперебійного живлення в асортименті


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину