Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Захист IP камер відеоспостереження від злому

Категорії

Популярність IP відеоспостереження набирає максимальної поширеності та впровадження в роботу, перш за все завдяки своїй багатофункціональності та максимальної безпеки. Але чи так це насправді? В принципі, хмарне спостереження, як і все, що пов'язано з всесвітньою павутиною, так чи інакше, потрапляє в зону ризику від можливого небажаного втручання хакерів. Спробуємо розібратися, наскільки хмарна система відеоспостереження надійно захищена від злому і доступу до вашої інформації.

Чому важливо встановити максимальну ступінь захисту для системи IP спостереження, і чим загрожує вразливість пароля.

 1. Несанкціонована можливість доступу до відео та звук інформації, до архіву.
 2. Порушення конфіденційності і можливість доступу до особистої інформації про майно і особистому житті оператора відеоспостереження, можливе копіювання та несанкціоноване поширення та тиражування такої інформації.
 3. Отримання доступу до комп'ютерної мережі через систему хмарного спостереження.
 4. Самовільне відключення системи безпеки, що повністю ліквідує її функції і можливість спостереження.

Функція захисту паролем присутній у всіх моделях сучасних систем хмарного спостереження, але ступінь її забезпечення у різних виробників дещо відрізняється.

Деякі відомі компанії пропонують моделі IP камер, які вимагають від користувача примусової зміни заводського пароля при первинному доступі або спробі зміни заводських налаштувань. На фото вказані паролі за замовчуванням для популярних виробників систем відеоспостереження.

Певні камери здатні проводити попередній аналіз надійності створеного пароля:

 • визначають мінімальну кількість символів,
 • здатні розрізняти регістри встановлюваного пароля.

Незважаючи на те, що спочатку така процедура займає час, вона забезпечує більш високу ступінь захисту від небажаного мережевого доступу до Вашої системи IP відеоспостереження і відеопотоку в цілому.

На особливу увагу заслуговує модельний ряд відеокамер і відеореєстраторів, які спочатку передбачають сервісні паролі з правом адміністрування. Така техніка, абсолютно різних виробників знаходиться в зоні ризику, адже якщо пошукати в Інтернеті інформацію, то можна з'ясувати, що такі відомості є загальнодоступними і їх зовсім нескладно знайти самостійно.

Якщо ви придбали саме таку техніку - не надійтесь на справа випадку, а спочатку змініть всі сервісні паролі на свої унікальні, бажано з досить складною комбінацією. Навпаки, в разі, якщо система безпеки автоматично нагадує Вам про необхідність зміни пароля - поставтеся до цієї вимоги відповідально і забезпечте невразливість своїй системі безпеки.

Основні правила, які допоможуть уникнути несанкціонованого доступу до Вашої системи хмарного відеоспостереження:

 • Якщо ви виявили новий акаунт облікового запису, якого раніше не було у вашій системі, при цьому абсолютно не важливо, яке він має назву, негайно прийміть заходи по видаленню цього облікового запису та зміни паролів доступу. Якщо ваша система стала вразливою, хакери зазвичай підбирають назви, які виглядають максимально правдоподібно, наприклад: адмін, система, admin1, інше.
  Як правило, всі моделі відеореєстраторів містять за замовчуванням 4 облікові записи, дві з яких адміністраторські, ще дві гостьові. Облікові записи адміністратора мають необмежені можливості, мають право повного доступу в будь-який час і можуть вносити різні функціональні зміни. Гостьові - зазвичай обмежені доступом перегляду і функціоналом, тому якщо у вашій системі з'явилася ще одна або кілька нових облікових записів, негайно зверніть на це увагу.
 • При установці IP спостереження, спочатку прийміть заходи щодо зміни пароля доступу встановленого за замовчуванням, навіть якщо ваша техніка не вимагає цього примусово.
 • Під час налаштування маршрутизатора уникайте активації функції DMZ (демілітаризована зона), в зв'язку з тим, що дана настройка дозволить користувачеві необмежений доступ до відеореєстратора, який знаходиться в мережі.
 • Закриті рішення IPTV дозволять забезпечити системи IP-відеоспостереження повноцінної захистом від шкідливих загроз, хакерських атак і гарантують доступ до системи з корпоративної мережі без будь-яких проблем.
 • Періодично міняйте паролі в своїй системі відеоспостереження, використовуйте більш складні комбінації, поєднуйте символи між собою.

Запам'ятайте, що хмарна система безпеки буде по-справжньому надійної, якщо ви докладете до цього деякі зусилля!

 

Проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в Харкові


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину