Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Зниження цін на всі POE-комутатори Poe-Link !!!

Категорії

Побудова мережі для IP відеоспостереження

З розвитком технологій стали можливі рішення, реалізацію яких до недавнього часу було важко уявити. Ще недавно цифрове спостереження було лише привілеєм заможних компаній, а зараз воно впевнено розширює свою сферу застосування, витісняючи традиційні аналогові системи відеоспостереження.

Для побудови правильної локальної мережі для IP-відеоспостереження в обов'язковому порядку необхідний комутатор. Якщо у Вашій системі відеоспостереження відеореєстратор не має вбудованого POE-свіча, то вам знадобиться POE-комутатор.

POE-коммутатор PL-541FA(60Вт)

Вибір комутатора для системи відеоспостереження

При виборі комутатора перед вами виникнуть такі завдання:

- Оптимальна кількість портів для підключення IP-камер. На ринку POE- свічі представлені моделями на 4, 8 і 16 портів. - Сумарна потужність комутатора повинна відповідати потокової потужності Ваших камер (чим вище дозвіл камер, тим вища потужність передачі)

- IP камери будуть розташовані на відстані, що перевищує дальність дії Ethernet сегмента, до найближчого комутатора PoE. Для цього ставиться проміжне обладнання у вигляді додаткових комутаторів, свічів або подовжувачів PoE. Для вуличного розташування, або в неопалюваних, сирих приміщеннях, такий комутатор повинен мати герметичне виконання або розміщуватися в спеціальній шафі.

- Розміщення комутаторів PoE виконується на великій території з перевищенням дальності дії Ethernet сегмента до найближчого центрального комутатора. Для цього потрібно підібрати комутатор з підтримкою оптичного каналу зв'язку. За допомогою такого каналу, Ви можете підключати пристрої на великі відстані, до 2км. і не переживати з приводу електро-, статичних перешкод зображення. Акційна зниження цін в нашому інтернет-Магазн на всю лінію POE-комутаторів Poe-Link, дозволить Вам заощадити бюджет Вашої організації при побудові системи відеоспостереження.

 

Установка домофонів у Харкові


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину