Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Оплата

Інтернет-магазин "Світ безпеки" пропонує зручний сервіс і максимальну якість обслуговування. Оплата замовленого товару здійснюється тільки в національній валюті - гривнях. Будь-який товар, що купується в інтернет-магазині Світ безпеки, можна оплатити будь-яким з описаних нижче способів.

Готівкою кур'єру

Найпростіший і зручний спосіб оплати - це оплатити замовлення кур'єру безпосередньо в момент доставки. Кур'єрська доставка здійснюється по Харкову на наступний день після прийняття замовлення.

Накладений платіж

Якщо Ви хочете придбати товар, але живете в іншому місті, оплатити замовлення при отриманні Ви можете у відділенні Нової Пошти. Це має незначний вплив на вартість доставки, але при цьому ви отримуєте можливість оплатити замовлення будучи впевненим у його якості. Тарифи на доставку дивіться на офіційному сайті Нова Пошта.

Оплата на карту Приватбанку

Оплата на карту Приватбанку може бути здійснена прямим перерахуванням коштів з Вашої картки Приватбанку, платіжного терміналу або через систему Приват24, а також безпосередньо в будь-якому відділенні Приватбанку (за перерахування коштів в інших банках стягується комісія).

Після перерахування коштів зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом для підтвердження оплати, а також, для уточнення способів і термінів доставки Вашого замовлення.

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок можливий як без ПДВ (для ПП, ФОП, СПД, ТОВ), так і з ПДВ (для підприємств-платників ПДВ). Менеджер магазину будь-яким зручним для вас способом відправляє рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити з розрахункового рахунку Вашого підприємства або в касі відділення будь-якого банку.

Ви можете оплатити замовлення в будь-якому відділенні банку.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину